10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajları

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajları

Bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

 Bugünle ilgili kutlama mesajlarından bir demet hazırladık…

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun

 

Tüm Basın Mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu olsun

 

Mesleğini onurla icra eden  basın emekçilerinin  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ‘nü kutluyorum.

 

Doğruyu gösteren, gerçeği yazan, hakkı savunan bütün gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.

 

Tüm kıymetli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.

Yerel ve Ulusal Medyada büyük bir gayret ve özveri ile çalışan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun.

 

Demokrasinin olmazsa olmazı tarafsız ve güvenilir haberciliği ilke edinmiş tüm gazetecilerimizin

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun .

 

Gerçeğin ışığında yol almamızı sağlayan tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.

 

Tarafsız ve güvenilir haberciliği kendine ilke edinmiş tüm  gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.

“Gazetecilik birilerinin yazılmasını istemediği şeyleri yazmaktır. Geri kalan her şey halkla ilişkilerdir! ” (G.Orwell) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.

 

Gece gündüz çalışan, demokrasinin yanında saf tutan, millet için yazan, emek veren tüm basın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarım.

 

Tüm şartlar altında doğru, tarafsız, gerçek haber yaparak bizleri olaylar, haberler hakkında aydınlatan haberdar eden tüm 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun.

 

İlkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu doğru ve tarafsız bilgilendirme gibi önemli bir görevi büyük bir özveriyle ifa eden gazetecilerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum.

Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek  emek veren,  fedakârca çalışarak  gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan tüm basın mensuplarımızın Gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.

 

“Milletin gerçek ses ve iradesinin doğduğu yer olan cumhuriyetin etrafında çelikten bir kale oluşturacak olan’ yazılı ve görsel basın çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar diliyorum.”(M. Kemal Atatürk) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.

 

Zor koşullar altında halkımıza bilgi alışverişi sağlayan değerli basın çalışanlarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü tebrik ediyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, tüm basın çalışanlarına meslek hayatlarında başarılar diliyorum

 

Kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek, demokrasi ve gelişimine katkı sağlamak için gece gündüz demeden, zaman zaman zor şartlar altında uğraş veren kıymetli basın çalışanlarımızın Gazeteciler Günü kutlu olsun.

 

Toplumların bilinçlenmesi ve gelişmesi için çalışan, savaş ve doğal afet gibi her türlü zor koşullarda, kamunun menfaatleri için doğru ve objektif habercilik yapan değerli basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatınızda başarılar dilerim.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?