12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Mesajları

PAYLAŞ
12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Mesajları
  • 0
  • 3356
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    blankLoading...
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 29 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Mesajları…

Bugün 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü.

Uzman çavuş, Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışır ve yurt güvenliğini sağlamak başta olmak üzere çeşitli görevlere sahiptir. Uzman çavuşların bulundukları kuvvet komutanlığı ya da sınıfına göre görev ve sorumlulukları değişiklik arz eder. Subay ve astsubaylar ile erler arasındaki ilişkileri düzenlemek, Muharebe görevlerini yerine getirmek, Nişancı ya da sürücü olmak, Düşman uçak, füze ve hava araçları ile mücadele etmek, İletişimi sağlamak, Nöbet hizmetlerini düzenlemek ve yerleşke güvenliğini sağlamak, Araç bakım ve onarım hizmetlerine katılmak gibi görevlerini yerine getirirler.

Bu günle ilgili kutlama mesajlarımdan bir derleme hazırladık…

12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Mesajları

12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Kutlu Olsun

12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Mesajları

Ayağınıza taş değmesin hepiniz Allah’a emanet olun

 

Silah arkadaşlarımızın şanlı günü kutlu olsun…

 

Vatan Toprağına can eken yiğitlerin günüdür bugün.

 

Vatanın yılmaz bekçilerinin 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü kutlu olsun.

 

Söz Konusu Vatan Olunca; Düğüne Gider Gibi Cenge Gidenlerin Uzman Çavuşlar Günü Kutlu Olsun..

Yurdun her yerinde vazife ayırt etmeksizin fedakarca görev yapan kahraman Uzman Çavuşlarımızın 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Kutlu Olsun.

 

“Ey geçmişin yiğitleri selam sizlere,

Ey yarının şehitleri selam sizlere!”

Gününüz kutlu olsun.

Allah sizleri korusun ve yüceltsin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  12 Kasım Düzce Depremi Mesajları

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Bel Kemiği, Vatan Toprağına Can Eken Kahraman Yiğitlerimiz Uzman Çavuşlarımızın 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü ‘nü Kutluyoruz.

 

Siz varsanız huzur var bize, Siz varsanız güvendeyiz, Siz varsanız bayrak gönderde coşkuyla dalgalanıyor… Uzman Çavuşlar Günü kutlu olsun !!!

 

Yurtiçi, yurtdışı görevinde bozulan asayişi tekrar sağlamak için canla başla, sarsılmaz azim ve kararlılıkla hizmet eden Uzman Çavuşlarımızın Günü Kutlu Olsun.

 

Başta şehit ve gazi Uzman Çavuşlarımızın olmak üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bel kemiği, kahraman uzman çavuşlarımızın,12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü kutlu olsun…

blank

Gece gündüz, kar kış demeden canı pahasına canımızı koruyan; vatana, devlete ve bayrağa her daim sahip çıkan yiğitlerimize minnettarız. Uzman Çavuşlar Günü kutlu olsun…

 

Vatanın bölünmez bütünlüğünü canı ve kanı pahasına koruyan, kollayan. Gerekirse bu uğurda şahadete yürümekten imtina etmeyen tüm silah arkadaşlarımın Uzman Çavuşlar Günü kutlu olsun

 

Ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden çalışan, verilen görevleri yerine getiren her koşulda mücadele eden Uzman Çavuşlarımızın, Uzman Çavuşlar Günü Kutlu Olsun.

 

Vatanın her karışında yiğitçe görevini yerine getiren yurtdışında sayısız ülkede Milletimizi gururla temsil eden, Mavi Vatanda kol gezen Türk Silahlı Kuvvetlerinin Aslanlarının Uzman Çavuşlar Günü
Kutlu olsun Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Gazilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir