29 Şubat Doğum Günü Mesajları

PAYLAŞ
29 Şubat Doğum Günü Mesajları
  • 1390
  • +
  • -

Yazımız 4 Mart 2024 tarihinde güncellenmiştir.

29 Şubat Doğum Günü Mesajları…
Bu sene artık yıl. Yani bu sene Şubat ayı 29 gün çekecek. Bugün doğanlar dört yılda bir Şubat 29 çektiği için özel bir doğum gününe sahipler.

Bazı insanlar, nadir bir tarihte doğmanın getirdiği özel hissiyatı ve dikkat çekici yanını sevebilirler. Diğerleri ise bu durumun kendilerini diğer insanlardan farklı hissettirdiğini düşünebilirler. Kimisi için 29 Şubat doğumlu olmak, eğlenceli bir anlam ifade ederken, kimileri için bu durum daha farklı duyguları tetikleyebilir.

Dört yılda bir gelen 29 Şubat`ta doğanlar arasında, Türkiye ve dünyada tanınmış isimler de var. Ünlü ressam Balthus 29 Şubat 1908`de, Türk popunun ünlü ismi Erol Büyükburç 29 Şubat 1936`da, oyuncu Nejat İşler 29 Şubat 1972`de doğdu. Fransız besteci Daniel François Auber, oscarlı yönetmen Victor Fleming, ünlü şarkıcı Khaled ‘de 29 Şubatta doğanlar arasında. Çağdaş Türk tiyatro ve sinemasının kurucularından muhsin Ertuğrul da 29 Şubat doğumlu..

Bu yazımızda 29 Şubatta doğanlar için doğum günü kutlama mesajları ile eğlenceli mesajlardan bir derleme hazırladık.

29 Şubat Doğum Günü Mesajları

Ancak senin gibi özel bir insan böyle özel bir günde doğabilirdi. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

 

Bugün 29 Şubat, bu özel gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim.

 

Her dört senede bir doğum günü kutlamak, gerçekten eşsizdir. Bu özel gününüzde size mutluluk, sağlık ve bolca neşe dilerim.

 

Doğum gününüz kutlu olsun! Sadece her dört senede bir kez gelse de, bu günü unutmayı asla düşünmüyoruz. En iyi dileklerimle!

 

Bugün sadece her dört senede bir kez geliyor, bu yüzden kutlamalarınızın da bir o kadar özel olması dileğiyle. İyi ki doğdunuz!

 

Her günün ayrı bir güzelliği vardır. Ama 4 yılda 1 olan bugünün güzelliği bir başka, çünkü bugün 29 Şubat! Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara.

 

“Dört yılda bir doğan insanlar arasında olmak gerçekten özel bir ayrıcalık. Bu özel gününde sana sonsuz mutluluklar diliyorum. İyi ki doğdun! ”

 

29 Şubat doğum gününüz kutlu olsun! Her dört senede bir kutladığınız bu özel gününüzde, size sevgi ve mutluluk dolu bir yıl dilerim.

 

29 Şubat’a özel doğum gününüz kutlu olsun! Sadece her dört senede bir gelir, bu yüzden bugünü en iyi şekilde değerlendirin ve her anın tadını çıkarın.

 

Sadece her dört senede bir gelse de, doğum gününüzün her saniyesinde mutluluk dolu anlar yaşamanızı dilerim. Bugün sizin gününüz, dolu dolu yaşayın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mart Sözleri

Bugün doğduğunuz özel günü kutlarken, nadir ve harika bir tarih seçiminiz olduğunu hatırlıyorum! Her dört senede bir doğum gününüzü kutlamak oldukça özel. Mutlu yıllar!

 

Her dört senede bir kutlanan bir doğum günü, gerçekten de benzersizdir. Hayatınızın diğer günlerinde olduğu gibi, bu özel gününüzde de en güzel dilekler sizinle olsun.

 

Nadir bir tarihte doğduğunuz için kutlarım! Her dört senede bir doğum gününüzün gelmesi, sizi daha da özel kılıyor. Bu yılın, hayatınızın en güzel yıllarından biri olmasını dilerim.

Happy Leap Year Birthday Wishes Messages

 

“Senin gibi özel bir insanın doğum günü de özel olmalı! 29 Şubat’ta doğduğun için seni kutlamak da bir o kadar özel. Yeni yaşın sadece bir gün değil, dört yılın birikimi olsun. Mutlu yıllar!”

29 Şubat Doğum Günü Mesajları–EĞLENCELİ MESAJLAR

“Her dört senede bir yaşlanmak gerçekten de özel bir yetenek! Bu yüzden, yaşlanma hakkınızı her dört senede bir kutlayın!”

 

“Her dört senede bir yaşlanmak, gerçekten de size zaman kazandırıyor gibi görünüyor. Diğerlerinin yaşınızı her sene hatırlamasına gerek yok!”

 

“29 Şubat doğum gününüz, yaşınızın sadece dört senede bir arttığı nadir bir gün! Belki de yaşlanmak bu kadar eğlenceli olmalıdır!”

 

“29 Şubat’ta doğmak, yaşlanmanın sadece bir günüm olduğunu düşünmek gibi. O zaman bu günü en iyi şekilde kutlamak için bir bahane daha!”

 

Her dört senede bir doğum gününü kutlamak, aslında yaşlanmayı da yavaşlatır mı acaba? Belki bu yüzden genç ve taze kalıyorsun! Mutlu yıllar!

 

“29 Şubat doğum gününüzde yaşınızı unutmak, her dört senede bir şansınızın olduğunu hatırlamaktır. İyi ki varsınız ve yaşlandıkça daha da nadirsiniz!”

 

“Doğum gününüzü her dört senede bir kutlamak, yaşınızı her dört senede bir azaltmak anlamına gelir mi? O zaman bu sene sadece 1/4 yaşlandınız demektir!”

 

“Doğum gününüz sadece her dört senede bir kez geliyor olabilir, ama yaşınız her geçen gün artıyor gibi görünüyor! Yine de şaka tabii ki! İyi ki doğdunuz!”

 

“29 Şubat doğum gününüzde yaşınızı saymak yerine, kaç yılda bir doğum gününüzü kutladığınıza odaklanın. Gerçekten de bu düşünceyle yaş almak daha eğlenceli!”

 

“29 Şubat’ta doğduğunuz için, yaşınız sadece her dört senede bir artar! Bu da demek oluyor ki, diğer insanlara kıyasla çok daha genç görünüyorsunuz demektir!”

 

“29 Şubat doğum gününüzde, yaşınızı hatırlamak yerine, her dört senede bir kez pasta yemek için bir mazeretiniz olduğunu düşünün!”

 

Eğer her dört senede bir kez yaşlanmak gibi bir seçeneğimiz olsaydı, herhalde hepimiz o seçeneği tercih ederdik! İyi ki doğdun, yaşlanmak için bir sonraki dört seneyi bekle!

 

Evleneceğim kızda aradığım özellikler:

-29 Şubat’ta çıkmaya başlamalıyız

-Doğum günü 29 Şubat olmalı

-29 Şubat’ta nişan yapmalı

-Düğünümüz 29 Şubat’ta olmalı

-Çocuklarımız 29 Şubat’ta doğmalı

 

29 Şubatta Doğanlara Doğum Günü Mesajları

1 Yorum var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir