Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları


Ablaya Doğum Günü Mesajları

Yol gösterenim canım ablam iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun…

 

Ablaların en balı, en bir tanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım.

 

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağIanamam. Doğum günün kutIu oIsun canım abIam.

 

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun sevgili ablam. Doğum günün kutlu olsun…

 Ablaya Doğum Günü Mesajları

Benim abIam kimseye benzemez içinde sevgi, iyiIik hiç eksik oImaz. Her zaman güIer yüzün oIması diIeğimIe nice seneIere.

 

Küçükken beni kollarına alıp annelik yapan ablacım seni asla unutmayacağım. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

 

Bu hayatta en çok güvendiğim kişi sensin. Çünkü sen benim canımsın abIamsın. Nice nice yıIIara canım abIam seni çok seviyorum.

 

Sıkılınca, bunalınca ruhuma ilaç olan, sesiyle tüm dertlerimi unutturan canım ablam, doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım

 

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

 

Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Doğum günün kutlu olsun.

 

Şu hayatta en büyük şansım biricik ablam. İyi ki doğdun nice güzel senelerin,

mutlu bir evliliğin, huzurlu bir hayatın olsun.

 

İnsanın ablası olması nimettir aslında. Sen benim göz bebeğim, canım kardeşim, büyüğüm ablamsın. İyi ki doğdun canım ablam. Allah senin eksikliğini göstermesin…

 

Canım ablacığım doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, yeni yaşında sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam dilerim. İyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Bir ablası olmalı insanın arkanı dayayabileceğin, güvenebileceğin, sevgisiyle, şefkatiyle sarıp sarmalayan, kanından ve ÖZ canından olan.Canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

 

İnsanın her şeyden önce bir ablası olmalı. Koruyup kollayacak, alıp saracak, ağladığında gözündeki yaşı silecek, yanlışlarını bir bir gösterecek, yeri gelecek kızacak ama hep çok sevecek.  Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum canım ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

 

Ne zaman hastalansam annemden sonra sen vardın ağlayanım. Karnım acıksa yemek tutardın ağzıma, ağlasam gözlerimi ellerinle silerdin, beni kucağında sakinleştirdiğin günleri hiç unutamıyorum, unutamayacağım da. Canım ablam benim, bütün yaşlarını birlikte kutlamak dileğiyle seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?