Amcaya Babalar Günü Mesajları

PAYLAŞ
Amcaya Babalar Günü Mesajları
  • 0
  • 1131
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 24 Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Baba  yarısı olan sevgili amcalarımızın 21 Haziran 2020 pazar günü kutlanacak Babalar Gününe özel olarak bir demet kutlama mesajı hazırladık.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Babalar Günü Mesajları

Canım amcam Babalar Günün kutlu olsun.

 

Sevgili amcam Babalar gününüzü kutlarım. . .

 

İyi ki varsın iyi ki benim amcamsın. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Yürek dolusu sevgilerimi sunarım kıymetli amcam. Babalar günün kutlu olsun.

 

Çok sevdiğim canım amcacığım kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım. . .

 

Babamın yokluğunu aratmayan mükemmel insan seni çok özledim.  Canım amcacığım Babalar Günün kutlu olsun.

 

Amca Baba yarısı demişler. sen her zaman bir baba gibi oldun. Sevgili Amcam Babalar günün kutlu olsun. . .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Baba ile İlgili Sözler

Sen tarifi mümkün olmayan mükemmel birisin. Sen benim en çok sevdiğim amcamsın. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Sevgili amcacım bu kutlu günde ellerinizden öper babalar gününüzü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Yeğenin.

 

Biz seninle iki arkadaş gibi büyüdük. Sen daima benim koruyanım oldun. Canım amcam her zaman mutlu olursun inşallah. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Herkese nasip olmaz senin gibi bir amcaya sahip olmak. Senin gibi bir amcaya sahip olduğum için gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kızından Babaya Babalar Günü Mesajları

Dünyanın en değerli insanısın, iyi kalpli, merhametli, yürekli ve babacan birisisin. Seni anlatmaya kelimeler yetmez amca. Babalar Günün kutlu olsun.

 

blank

Aramızda ne kadar uzaklık olsa da sana olan sevgimi hiçbir şey azaltamaz. Senin gibi bir amcayı binlerce, milyonlarca kilometre mesafe de olsa asla unutturamaz. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Babam her zaman bizlere derdi yavrum bana bir şey olursa size ilk önce bakacak olan amcanızdır diye. Biz sana bir baba kadar güvendik amcam. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Bu hayatta akrabalarımın içinde en çok seveceğim kişi her zaman sen olacaksın amca. Senin bana yaptığın iyilikleri asla unutamam, unutmayacağım. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Benim okumam için elinden gelen her şeyi yaptın, yetmedi beni okutmak için her ay para gönderdin. Allah’ım her şeyi gönlüne göre versin. Hep mutlu olursun inşallah. Babalar Günün kutlu olsun.

 

İnsanın hayatında her zaman onun gibi olmak, onun gibi yaşamak, onun yaptıklarını yapmak istediği bir kahramanı vardır. Benim kahramanım da canım kadar değerli amcam. Babalar Günün kutlu olsun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vefat Eden Babalar İçin Sözler ve Mesajlar

blank

Sen bana bazen bir arkadaş, bazen bir sırdaş oldun. Yeri geldi dertlerimle ağladın, yeri geldi mutluluğumla güldün. İyi ki varsın, iyi ki benim amcamsın. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Ben babasız büyüdüm ama sayende babasızlığın zorluğunu hiç çekmedim. Beni bir baba gibi sevdin, korudun, kolladın. Benim için elinden geleni fazlasıyla yaptın. Teşekkürler amca. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Tecrübelerinle, sevginle daima yol göstericim oldun. Başarıya ulaşmamdaki en büyük destekçim sen oldun. Amcam olduğum için seninle gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

 

Sen her zaman benim yanımda oldun, babamın kızdığı zaman beni koruyup kolladın. Yere düştüğüm zaman elimden tutup kaldırdın, bilgi ve tecrübelerinle bana yol gösterdin. Sen mükemmel birisin. Babalar Günün kutlu olsun.

 

İnsanın bir amcası olmalı zor zamanlarında Hızır gibi yetişen, insanın bir amcası olmalı her zaman destek olan, insanın bir amcası olmalı tertemiz kalpli, iyi yürekli tıpkı benim canım amcam gibi. Babalar Günün kutlu olsun

 

Kayınbabaya Babalar Günü Mesajları                 

Baba ile İlgili Deyim ve Atasözleri için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.