Anafartalar Zaferi Mesajları

PAYLAŞ
Anafartalar Zaferi Mesajları
  • 1573
  • +
  • -

Yazımız 15 Aralık 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Anafartalar Zaferi Mesajları…
Anafartalar Zaferi’nin 108.yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ü ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz..

Anafartalar Zaferi Mesajları

Vatan toprağı işgalcilerin çizmeleriyle çiğnenmesin diye taarruza değil ölüme koşanları saygıyla anıyoruz…

 

Çanakkale’deki işgal girişiminin zafer destanına dönüştüğü Anafartalar Zaferi’nin 108. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmet ve saygıyla anıyorum.

 

Anafartalar Zaferi vatan toprağını işgalcilere çiğnetmemek uğruna korkusuzca ölüme koşanların zaferidir. Anafartalar Muharebesinin 108. yılı kutlu olsun

 

Çanakkale destanımızın dönüm noktalarından olan ; Anafartalar Zaferi’nin 108. yılında, Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

 

Mustafa Kemal Atatürk komutasındaki Türk ordusunun, General Hamilton komutasındaki müttefik kuvvetlerini bozguna uğrattığı, Anafartalar Muharebesinin 108. yılı kutlu olsun.

Şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz.

Anafartalar Zaferi Mesajları

10 Ağustos 1915 Anafartalar Zaferi

Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün liderliğinde, Mehmet’in süngüsüyle kazandığı zafer …

Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum…

 

Anafartalar Zaferi ‘nin 108. yılında Anafartalar Kahramanı Mustafa Kemal başta olmak üzere, zaferde payı olan bütün komutanlarımız, subaylarımız ve askerlerimizi saygı, özlem ve minnetle anıyoruz.

 

Çanakkale Kara Savaşları’nın dönüm noktası olan, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, Türk askerinin Conkbayırı’nda kahramanca tarihi bir zafer kazandığı; Anafartalar Zaferi’ni, şehit ve gazilerimizi 108. yılında saygıyla anıyoruz.

 

1 0 Ağustos 1915 ‘de ..

Arıburnu ‘nun Kuzeyinde Suvla Koyunda

Ölüme Yürüyenlerin Türküsü Söylendi Dilden Dile .

Anafartalar Grup Komutanı Kurmay Albay Mustafa Kemal ‘e ve Tüm Şehitlere Saygı ve Minnet ile .

 

T ürk Ulusunun uyanışının sembolü Çanakkale Destanının dönüm noktalarından Anafartalar Savaşını zaferle taçlandıran başta Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor, Anafartalar Zaferi’nin 108. yılı kutluyoruz.

 

Destan/destanlara namzet zaferler görmek isteyenin yönü; Anadolu’ya bakar, Çanakkale’ye bakar.

Tarihin son büyük süngü savaşı Anafartalar Zaferi’mizin 108. yılında, Gazi M. Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla yad ediyoruz.

 

Ülkemizi işgal etmek isteyen emperyalist güçlere karşı kazanılan tarihi bir zafer, Çanakkale Destanı’nın dönüm noktasıdır Anafartalar Muharebesi.

Bu büyük zaferin 108. yılında, Anafartalar Kahramanı Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

 

Dünyanın en büyük komutanı tarafından gerçekleştirilmiş var olma yada sonsuza kadar yok olma mücadelesi Anafartalar Zaferi.

Olağanüstü bir direniş ile zaferden zafere koşan kahramanlarımıza bin selam olsun.

Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimizi Rahmet, minnet ve saygıyla   anıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirblank