Anneye Doğum Günü Mesajları

PAYLAŞ
Anneye Doğum Günü Mesajları
  • 4784
  • +
  • -

Yazımız 3 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Anneye Doğum Günü Mesajları

 

Yüreği güzel, düşünceleri aydınlık annem, nice yaşlara

 

Annelerin en güzeli can annem. Doğum günün kutlu olsun ve hep yanımızda kal.

 

Dünyanın en güzel annesi sensin ve iyi ki de benim annemsin. Doğum günün kutlu olsun annem.

 

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

 

Bu doğum günü mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.

 

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Anneye Doğum Günü Mesajları

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…

 

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

 

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

 

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun

 

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

 

Canına can katan, canımın en içerisinden olan annem yanaklarından öpüyorum ve seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 

Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

 

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum Günün Kutlu olsun..

blank

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

 

Canım annem, kalbime ektiğin bütün sevgi tohumlarının hepsi bugün çiçek açtı. Doğum gününü kutlu olsun canım ANNEM.

 

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

 

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine … Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

 

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

 

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

 

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

 

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

 

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ocak Ayı Sözleri

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

 

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem. İyi ki doğmuşsun canım annem…

 

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

 

Senin o güzel ve kadife sesin bana hayat veren tek melodi oldu. Ağzından çıkan her kelime ruhumda hayat buldu. İyi ki senin çocuğun olmuşum ve iyi ki yanında büyümüşüm canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yok, elimde bir demet çiçek, yok elimde sevdiğin gül şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. Bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim. İyi ki doğdun canım annem nice mutlu yıllara.

 

Benim bir tanecik annem, nasıl da mis kokarsın sen. Yanındayken dünyalar benim olur sanki ve tüm dertlerim bir anda uçup gider. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Muhteşem Babalara Doğum Günü Mesajları

Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım Annem.

 

Senin varlığın her şeye değer. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki gülümseme hiç solmasın ve hayat seni hiç üzmesin doğum günün kutlu olsun.

 

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin… Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

 

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

 

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!

 

Senin yanında olmak ve gölgenden güç almak muhteşem bir duygu… Senin aşkınla büyümek benim en büyük şansım. Sen benim kazandığım, bana verilmiş en güzel armağansın. Seni çok seviyorum canım annem, iyi ki doğdun…

 

Canım annem doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelerin olsun benim melek annem. Sen her şeyin en güzeline layıksın, gönlünden geçen her şey olsun benim bir tanem…

 

Sen beni bu yaşıma kadar hiç yalnız bırakmadın, bundan sonra sıra bende annem. Sen kendini asla yalnız hissetme diye senin yanı başından asla ayrılmayacağım. Seni çok ama çok seviyorum benim kıymetlim… Doğum günün kutlu olsun.

 

Bazen düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydim. Küçükken her an yanımda sen vardın ve hep korurdun beni, kimse kıramazdı kalbimi. Şimdi büyüdüm ve sanki yalnızlaştım canım annem, ne olursa olsun sakın bırakma beni. Doğum günün kutlu olsun.

 

Hayatım boyunca hep yanımda oldun. Senin kadar harika bir anneye sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumu anlatacak kelimeler asla bulamayacağımı biliyorum ancak “Seni çok seviyorum!” diyerek başlayabilirim. Sevgi ve şefkat dolu geçen tüm yıllar için teşekkür ederim anne. Doğum gününde sana sevgi ve mutluluk diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir