Babaanneye Anneler Günü Mesajları

PAYLAŞ
Babaanneye Anneler Günü Mesajları

Yazımız 30 Nisan 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

Her nefesimde şükür sebebimsin canım Babaannem, anneler günün kutlu olsun.

 

Evimizin neşesi, bereketi, vazgeçilmezim Babaannem, anneler günün kutlu olsun.

 

İyi ki varsın ve iyi ki bizim yanımızdasın canımın içi Babaannem. Anneler günü kutlu olsun.

 

Gözümün nuru, pamuğum, yaşam pınarım, ciğerimin köşesi Babaannem. Anneler günün kutlu olsun.

 

Baldan tatlım, dünyamın güneşi Babaanneciğim, Allah seni başımızdan eksi k etmesin. Gül yüzlüm benim, anneler günün kutlu olsun.

 

Bebekliğimden bu yaşıma kadar yürüdüğüm yollarda bana yön veren, bana ikinci bir anne olan Babaanneciğim. Anneler günün kutlu olsun…

 

Sana ne hediye alırsak alalım, yetmez, çiçek bahçesini getirsek bile senin yanında hiç kalır, anneler günü kutlu olsun melek Babaannem.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Halaya Anneler Günü Mesajları

Dünyanın en en en en güzel, en en en pamuk Babaannesi benimki. Anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim Babaannemsin. Seni çok seviyorum.

 

Pamuk yüzünden tebessümler hiçbir an eksilmesin güzel Babaannem. Senin doğduğum günden beriki emeklerin karşısında hakkını nasıl öderim ki… Anneler günün kutlu olsun.

 

Senin başının tatlı belası torununun olarak seni sadece bu mayısta değil her zaman çok seviyorum, güzel Babaanneciğim benim. Anneler günü kutlu olsun.

 

Her sıkıntımda gelip bana nasihat eden, hadsiz sevgi ve sabır gösteren güzel Babaannem, ellerinden öperim, sana her şey için çok teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

 

Canımın parçası Babaanneciğim, inşallah öğrettiklerini hayata geçirip bana gösterdiğin sınırsız sevgi ve sabrın karşılığını sana en güzel şekilde verebilme şansım olur… Anneler günün kutlu olsun.

 

Bilirim bu dünya da her anne bir kanat gibidir, bizi sarıp sarmalar, hayat yolunda onlar sayesinde uçarız. Sen benim kanatlarımsın melek Babaannem. Anneler günün kutlu olsun.

 

Bir ömür başımda taşısam senin hakkın gene de ödenmez. Hele benim Babaannemi sevmeye yıllar az gelir. Bütün dünyayı verseler sana değişmem gül yüzlü Babaannem, Anneler günün kutlu olsun.

 

Herkesi sınırsız bir sevgi ve merhametle seven canım Babaannem. Beni kollarına sar ve hiç bırakma. Çünkü ben hep senin sevgine layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

 

Bir dakikada kalbimi okuyan güzel babaaannem, anneler günün kutlu olsun. Her sıkıntıyı bir çırpıda çözen ve beni hiç yalnız bırakmayan canım Babaannem. Sen olmasan her şey çok daha zor olurdu bu hayatta.

 

Hayattaki en büyük nimetlerimden biri olan Babaanneciğim, sen benim bir günümde değil bütün bir hayatımdasın. Her zorlukta yanımda olan can parçam Babaannem, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun…

 

Kraliçem, valide sultanım benim. Bir yıldız gibi bizim hayatımızı güzelleştiriyorsun. Hepimiz biliyoruz ki sen hepimizin, evimizin melek kraliçesi, başımızın tacısın. Sana alınacak hiçbir hediye sana layık olamaz. Anneler günün kutlu olsun canım Babaanneciğim benim.

 

Gözünden sakınarak büyüttüğün torunların olarak seni çok seviyoruz. Bu anlamlı anneler gününde yanında olmayı çok isterdim, ama olmadı, nasip işte. Ayrı da olsak kalplerimiz hep birlikte atıyor güzel Babaannem, buna şüphen olmasın. Anneler günün kutlu olsun…

 

Biliyorum, ben kaç yaşıma gelirsem geleyim, her zaman senin bebeğin olarak kalacağım. Ne güzel değil mi… Ben hiç büyümeyeyim, sen beni hep bir bebek gibi sev melek Babaannem. Allah seni başımdan eksik etmesin. Anneler günün kutlu olsun.

ANNELER GÜNÜ ile ilgili TÜM YAZILARIMIZ

Beni kollarına aldığında senin çirkin bebeğindim, senin kollarında büyüdüm, serpildim, senin huyun suyunla güzelleştim. Senin kokuna, şefkatine, muhtaçtım. Bana bir hayat verdin, bana bir kalp verdin. Hakkın ödenmez, benim fedakâr Babaannem. Anneler günün kutlu olsun benim gül Babaannem…

 

Ah benim gönlü ayrı yüzü ayrı güzel Babaannem, bugün anneler günü ve ben sana uzaklardan kalbimi ve çiçeklerimi yolluyorum. Ama çiçeklerin arasında canımı da gönderdiğimi bil canım annem. Seni o kadar özledim ki, keşke yanında olabilsem.  Anneler günün kutlu olsun…

 

Evladı için yaşayan bütün anneler güldür, ama benim Babaannem gülden de güzel, gülden de mis kokuludur. Bütün hayatım boyunca elimi hiç bırakma, nice güzel günler yaşayalım birlikte. Sen bu dünyanın en güzel Babaannesisin, ben de en şanslı torunuyum, anneler günün kutlu olsun.

 

Biri bana fedakârlık, alçakgönüllülük, sabır ve merhamet ne demek diye sorsa, tek cevabım Babaannem demek olur herhalde. Seni sevmek için bir değil bin ömrüm olsa bile az gelir pamuğum. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun…

 

Yanında olmayı en çok istediğim gündür anneler günü, fakat olmadı işte.  Bu anlamlı günde seni hiç özlemediğim kadar çok özledim canım Babaannem… Sen benim cennet kokan meleğimsin. Seni ne çok özledim bilsen. Bu günler de geçecek ve hep beraber olacağız, merak etme. Anneler günün kutlu olsun…

1 Yorum var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir