Başsağlığı Mesajları

PAYLAŞ
Başsağlığı Mesajları

Yazımız 12 Şubat 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Dünya çapında Pandemi ilan edilmesine sebep olan ve yayılma hızı sebebiyle daha önce böyle bir salgınla karşılaşmamış olan Dünyamız maalesef on binlerce canı kaybediyor.

Ülkemizde her gün artan can kaybı ile 233 vatandaşımızı kaybettik. Bu salgınla ön cephede savaşan Sağlık çalışanlarımızdan da 601 kişinin bu virüsü kaptığını üzülerek öğrendik. Ve dün ülkemizdeki ilk Corona (Korona) vakasına bakan doktorumuz Prof Dr Cemil Taşcıoğlu hocamızdan sonra bugünde Prof Dr. Feriha Öz hocamızı da bu virüsten vefat ettiğini üzülerek öğrendik.

Başta değerli sağlık çalışanları olmak üzere vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz.

Bu yazımızda baş sağlığı mesajlarından bir derleme hazırladık.

Başsağlığı Mesajları

Corona virüs sebebiyle vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim.

 

Dünya çapında salgına dönüşen Covid-19 virüsü sebebiyle vefat eden vatandaşlarımızı Rabbim rahmet ve merhameti ile karşılasın. Mekânları cennet olsun inşallah.

Başsağlığı Mesajları

Alimin ölümü Alemin ölümü gibidir.”(Hz Muhammed). Salgında hayatını kaybeden çok değerli alim doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet dilerim. Mekânınız Firdevs Cenneti olsun inşallah.

 

“Tüm bilimsel ilaçları üzerimde deneyebilirsiniz” son sözleri ile hayata veda eden, vefat ederken bile insanlığa fayda sağlamak amacı güden hocamız Cemil Taşçıoğlu’na Allahtan rahmet dileriz. Mekanı Cennet olsun.

blank

Patoloji camiasının çok değerli hocalarından Prof. Dr. Feriha Öz’ü de koronavirüs sebebiyle kaybettik. Allah’tan rahmet; yakınlarına sabır diliyorum. Sağlık camiasının başı sağ olsun.

 

Halkın sağlığı için kendi sağlığını hiç düşünmeden mücadele eden sağlık çalışanların değerli hocalarından Prof. Dr. Feriha Öz ve Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu hocamıza Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum.

 

Hastalarını tedavi sırasında Covid19 virüsüne yakalanan ve bu virüs  nedeniyle hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımıza ve hocalarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum.

 

Ülkemizde görülen ilk Koronavirüs vakasına müdahale eden ve bu hastalığa yakalanarak bugün hayatını kaybeden İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Profesörü Cemil Taşçıoğlu’na Allah’tan rahmet; yakınlarına, öğrencilerine ve tıp camiasına başsağlığı dileriz.

 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji’den değerli hocamız Prof. Dr. Feriha ÖZ, COVID-19 nedeniyle vefat etti. Dünya çapında bir tiroid patoloğu idi, hepimizin başı sağ olsun.

blank

Ülkemizin kıymetli bilim insanlarından Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’na ve bu vesileyle virüs nedeniyle hayatını kaybeden bütün insanlarımıza Allah’tan rahmet; ailelerine, sevenlerine ve virüsle mücadelede üstün fedakârlıkla görev yapan sağlık çalışanlarımıza başsağlığı diliyorum.

 

Ülkemizde tespit edilen ilk COVID-19 vakasına müdahale eden ve sonrasında bu hastalığa yakalanan İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Profesörü Cemil Taşçıoğlu’nun yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz. Pandemi ile savaşımızda tarihi bir misyon üstlenen sağlık çalışanlarımızın destansı mücadelesi asla unutulmayacaktır.

 

Ülkemizin Tıp alanındaki büyük değerlerinden Prof.Dr. Feriha Öz, yakalandığını covid-19 virüsü yüzünden hayatlarını kaybetti. Hocamıza Allah’tan rahmet; yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu savaşta en ön cephede mücadele eden kahraman sağlıkçılarımız hiçbir zaman unutulmayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir