Deprem Geçmiş Olsun Mesajları

Deprem Geçmiş Olsun Mesajları

Doğal afetler içinde insanoğlunun en aciz kaldığı, mal ve can kaybının en çok yaşandığı felaketlerden olan Deprem afetini yaşayan insanlara söylenecek geçmiş olsun mesajlarından bir derleme hazırladık.

Milletimiz bu tür felaketlerde her zaman üzerine düşen vazifeyi yapmış ve yardıma ihtiyacı olan depremzedelere maddi, manevi her türlü yardım elini  ivedilikle uzatmış ve acıyı paylaşarak azaltmaya çalışmıştır. Rabbim her türlü afetten bizleri korusun

 

22 Ocak saat 22.22 de Manisa ili Akhisar ilçesi merkezli yaşanan ve Balıkesir’den İzmir’e kadar bir çok ilde hissedilen 5.4 şiddetindeki deprem dolayısıyla başta Akhisar ilçemiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

 

27 Aralık saat 10.02 de Elazığ ili Sivrice ilçesi merkezli yaşanan ve çevre illerden de hissedilen 4.9 luk deprem dolayısıyla başta Elazığ olmak üzere tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

10 Aralık saat 23.14 de merkez üssü  Akçaköy/Balıkesir olan ve İstanbul başta olmak üzere çevre illerde de hissedilen 5.0 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla başta Balıkesir olmak üzere etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim beterinden korusun.

 

7 Aralık termometrelerin eksi 4 dereceyi gösterdiği soğuk  bir gecede 3.6 lık deprem ile sallanan Bolu halkına geçmiş olsun .

 

Kars ilimizin Sarıkamış ilçesinde  meydana gelen 4.0 büyüklüğündeki bir deprem ile sarsılan başta Sarıkamış olmak üzere civarındaki vatandaşlarımıza geçmiş olsun

 

10 Kasım saat 13.12 de Ankara ili  Beynam-Bala ilçesinde 3.4 büyüklüğündeki deprem ile sarsılan Ankaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun.


Antalya’nın Kaş ilçesinin 128 km açığında meydana gelen 3.7 büyüklüğündeki bir deprem ile sarsılan Antalya ve civarındaki vatandaşlarımıza geçmiş olsun

 

Marmara Denizi’nde Yalova açıklarında saat 19.52’de 4,0 büyüklüğünde bir deprem ile sarsılan Yalovalı vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

 

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde saat 01:27’de 3.1 büyüklüğünde bir deprem ile sarsılan Ankaralılara geçmiş olsun.

 

Akdeniz’de(Rodos Adası)  5.1 şiddetinde olan depremden etkilenen Muğla ili  ve ilçelerinden Fethiye, Dalaman, Ortaca ve Köyceğizli vatandaşlarımıza Geçmiş olsun.

 

29 Eylül saat 10.50’de Marmaris ilçesi açıklarında  4,0 büyüklüğünde bir deprem ile sarsılan Muğla halkına geçmiş olsun.

 

26 Eylül saat 13.59 da 5.8 lik depremle sarsılan İstanbul ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

 

2 gün ara ile 4.6 ve 5.8 lik depremleri yaşayan İstanbul halkına büyük geçmiş olsun.

 

DUYURU:İSTANBUL VALİLİĞİ 27 EYLÜL CUMA BAZI OKULLARI TATİL ETTİ.LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ

 

4.6 ile sallanan İstanbullu vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim beterinden korusun.

Geçmiş olsun güzel ülkemin güzel insanları

 

Güzeller güzeli Allah’ım deprem felaketinden bizleri koru.

 

Herkese geçmiş olsun. Rabbim her türlü felaketten bizleri korusun.

 

Rabbim beterinden korusun. İnşallah yıkım ve can kaybı yoktur…

 

Depremden etkilenen herkese geçmiş olsun, Allah yardımcınız olsun

Kalbimiz sizinle, bir an önce depremlerin son bulması dilekleriyle. Geçmiş olsun…

 

Allah’ım Deprem bölgesinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza sen yardım et, tekrarını gösterme

 

Dostum deprem haberini aldığımda çok üzüldüm, her zaman yanındayım bunu unutma, geçmiş olsun dileklerimle

 

Allah’ım ülkemizin ve dünyanın hiçbir yerini açlık, susuzluk, deprem ve benzeri afetler ile imtihan etme… Amin.

 

Elazığ merkezli olup çevre illerde de hissedilen 5.2 şiddetindeki deprem için  hepimize  geçmiş olsun.

 

Üst üste yaşanan depremlerle sarsılan Malatyalı (Arguvan ilçesi)vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim beterinden korusun.

 

Allah’ım deprem bölgesinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza yardımını esirgeme, sen onların destekçisi ol, tekrarını gösterme. Amin!

 

Rabbim büyük felaketlerden korusun cümlemizi. Deprem’i hisseden herkese büyük geçmiş olsun. Bu depremde ne kadar aciz ve çaresiz olduğumuzu bir defa daha öğrendik. Allah’ım beterinden korusun, inşallah yıkım, can kaybı yoktur.

 

5.2 büyüklüğünde Elazığ’ın Sivrice ilçesinde yaşanan Malatya , Şanlıurfa, Adıyaman ve Kahramanmaraş illerimizden de hissedilen bu şiddetli depremde tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim beterinden korusun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?