Diş Hekimleri Günü Kutlama Mesajları

PAYLAŞ
Diş Hekimleri Günü Kutlama Mesajları
  • 8678
  • +
  • -

Yazımız 27 Kasım 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Diş Hekimleri Günü Kutlama Mesajları…
22 Kasım 1908, Tıbbiye’de Muallimler Meclisinde ”Dişçi Mektebi” kurulması için müzakerelerin başladığı tarih olduğu için bugün Diş Hekimleri Günü olarak kutlanmaya başlanmıştır. Dişçi Mektebi Eğitime ise 1909 tarihinde başlamıştır.

Ülkemizde 22 Kasım Dünya Diş Hekimleri Günü, içinde bulunduğumuz hafta ise Ağız Diş Sağlığı Haftası olarak kutlanıyor. Hayatınızı etkileyecek kötü sürprizlerle karşılaşmamak için ağız sağlığınızı ihmal etmeyin. Düzenli olarak bir diş hekimine muayene olun.

Bugünle ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık…

Diş Hekimleri Günü Kutlama Mesajları

Tüm Diş Hekimlerimizin gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Diş Hekimleri Günü Kutlama Mesajları

Sağlık camiasının değerli mensupları, güzel gülüşlerimizin mimarları diş hekimlerinin günü kutlu ve mutlu olsun

 

Gülüşümüzü güzelleştiren tüm Diş Hekimlerinin ve Diş Hekimi adaylarının“22 Kasım Diş Hekimleri Günü” kutlu olsun.

 

Gülümsemelerimizin ardındaki gizli kahramanlar olan tüm diş hekimlerimizin günü kutlu olsun.Meslek hayatınızda başarılar dilerim.

 

Ağız ve diş sağlığı bilincinin oluşması ve korunması için canla başla çalışan değerli diş hekimlerimizin 22 Kasım Diş Hekimleri Günü kutlu olsun

 

Halk sağlığı, ağız ve diş sağlığının korunması için fedakarca mücadele eden kıymetli diş hekimlerimizin Diş Hekimleri Günü’nü kutluyoruz.

Hayatınızı etkileyecek kötü sürprizlerle karşılaşmamak için ağız sağlığınızı ihmal etmeyin. Düzenli olarak bir diş hekimine muayene olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

Salgın sürecinde, gönüllü olarak filyasyon ekiplerinde görev yapan, fedakarlıkla çalışan tüm diş hekimlerinin 22 KASIM Dünya Diş Hekimleri Günü kutlu olsun.

 

Halkımızın ağız ve diş sağlığının korunmasında, her türlü bakım ve tedaviyi özverili çalışmalarla sağlayan Diş Hekimlerimizin; 22 KASIM DİŞ HEKİMLERİ GÜNÜNÜ kutlar, çalışmalarında kolaylıklar dilerim.

 

22 Kasım Diş Hekimleri Günü kapsamında; sağlık sektörünün bu çok önemli dalında, özellikle içinde bulunduğumuz salgın hastalık sürecinde dahi fedakârca hizmet veren tüm diş hekimlerimize teşekkürlerimi sunuyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

 

Sağlık ordumuzun en önemli neferlerinden olan, ağız ve diş sağlığımızın korunarak sağlıkla beslenebilmemiz ve sağlıkla gülebilmemiz için canla başla çalışan Diş Hekimlerimizin 22 Kasım Diş Hekimleri Günü kutlu olsun.

 

Diş fırçalama alışkanlığının eğitimle erken yaşlarda edinilmesi ileriki yaşlarda sağlığı olumlu etkileyen faktörlerin başında geliyor. Çocuklara diş hekiminden korkmamayı düzenli olarak diş muayenesine giderek öğretebiliriz. Diş Hekimleri Günü kutlu olsun

blank

Diş Hekimleri Günü Kutlama Mesajları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü Söz ve Mesajları

“Ağız ve diş sağlığının korunmasında ve geliştirilmesinde önemli rolleri olan, görevlerini gayret ve özveriyle yerine getiren diş hekimlerimizin 22 Kasım Diş Hekimliği Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, mesleklerinde başarılar diliyorum.”

 

Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, bireylerin ağız ve diş sağlığının korunması, her türlü bakım ve tedavinin gerçekleştirilmesinde, özverili çalışmalar yürüten tüm diş hekimlerimizin Diş Hekimleri Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.
Diş Hekimleri Günü Kutlama Mesajları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir