Dünya Eczacılık Günü Mesajları

Dünya Eczacılık Günü Mesajları

Bugün 25 Eylül Dünya Eczacılar Günü. Ülkemizde 14 Mayısta kutlanan Eczacılar günü; 2009 yılında İstanbul’da düzenlenen Dünya Eczacılık Kongresi sırasında, delegasyonun “FIP’in kuruluş tarihi olan 25 Eylül’ün tüm dünyada ortak olarak Dünya Eczacılık Günü adıyla kutlanması” önerisini, Uluslararası Eczacılık Federasyonu (FIP) delegasyonu oy birliği ile kabul edilmiştir. FIP Genel Kurul’da kabul ettiği öneriyi, daha sonra tüm dünya ülkelerine bildirdi ve “25 Eylül tarihinin Dünya Eczacılık Günü olarak kutlanacağını” ilan etti.

Bugün için kutlama mesajlarından bir demet hazırladık

 

25 Eylül Dünya Eczacılık Günü Kutlu Olsun

Eczacılarımızın  Eczacılar Gününü tebrik ederiz..

 

Tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü kutlu olsun…

 

Ülkemizdeki ve tüm dünyadaki eczacıların 25 Eylül Dünya Eczacılık Gününü kutlarız…

 

Sağlığımıza hizmet eden tüm değerli eczacılarımızın, Dünya Eczacılar Günü kutlu olsun…

 

Tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Tüm meslektaşlarımızın 25 Eylül Dünya Eczacılık Günü ‘nü kutlar, saygılar sunarız.

 

Sağlık mesleğinin önemli paydaşlarından Eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü’nü  tebrik ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlık ve afiyetler diliyorum.

 

Sağlık hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan, özveri ve gayret içerisinde görevlerini yapan tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü’nü kutluyor, esenlikler diliyorum.

Vatandaşımızın sağlık sorunlarına büyük bir duyarlılıkla yardımcı olmak için çalışan eczacılarımızın ‘Eczacılık Günü’nü kutluyor saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

 

Eczacılık, insanlığın hastalıklarla verdiği mücadelede, tedavi sürecinin en önemli aktörlerinden biri olarak varlığını ve işlevselliğini korumuş mesleklerden birisidir. Eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü’nü kutlarım.

 

Dünya Eczacılar Günü vesileyle, eczacıların mesleki ve ekonomik sorunlarının aşıldığı, hastaya hizmet odaklı bir eczacılığın daha mümkün olduğu gelecek günler temennisiyle, tüm meslektaşlarımızın Dünya Eczacılık Günü’nü kutluyoruz.

 

Dünyanın dört bir tarafında insan sağlığı için hizmet veren tüm meslektaşlarımın Dünya Eczacılık Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?