Dünya Eczacılık Günü Mesajları

PAYLAŞ
Dünya Eczacılık Günü Mesajları
  • 3987
  • +
  • -

Yazımız 14 Mayıs 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Dünya Eczacılık Günü Mesajları… Ülkemizde 14 Mayısta kutlanan Eczacılık günü; 2009 yılında İstanbul’da düzenlenen Dünya Eczacılık Kongresi sırasında, delegasyonun “FIP’in kuruluş tarihi olan 25 Eylül’ün tüm dünyada ortak olarak Dünya Eczacılık Günü adıyla kutlanması” önerisini, Uluslararası Eczacılık Federasyonu (FIP) delegasyonu oy birliği ile kabul edilmiştir. FIP Genel Kurul’da kabul ettiği öneriyi, daha sonra tüm dünya ülkelerine bildirdi ve “25 Eylül tarihinin Dünya Eczacılık Günü olarak kutlanacağını” ilan etti.  Resmi olarak Eczacılık Günü kullanılsa da bu mesleğin uygulayıcıları olan Eczacılar Günü şeklinde de kullanılmaktadır

Hem 25 Eylül hem de 14 Mayıs için kutlama mesajlarından bir demet hazırladık

Dünya Eczacılık Günü Mesajları

25 Eylül Dünya Eczacılık Günü Kutlu Olsun

Dünya Eczacılık Günü Mesajları

Eczacılarımızın  Eczacılar Gününü tebrik ederiz..

 

14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü Kutlu Olsun

Dünya Eczacılık Günü Mesajları

Tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü kutlu olsun…

 

Ülkemizdeki ve tüm dünyadaki eczacıların 25 Eylül Dünya Eczacılık Gününü kutlarız

 

Sağlığımıza hizmet eden tüm değerli eczacılarımızın, Dünya Eczacılar Günü kutlu olsun…

 

Tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılık Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

blank

Tüm meslektaşlarımızın 25 Eylül Dünya Eczacılık Günü ‘nü kutlar, saygılar sunarız.

Nöbetçi Eczaneler Nerede?

Sağlık mesleğinin önemli paydaşlarından Eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü’nü  tebrik ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlık ve afiyetler diliyorum.

 

Sağlık hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan, özveri ve gayret içerisinde görevlerini yapan tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü’nü kutluyor, esenlikler diliyorum.

blank

Vatandaşımızın sağlık sorunlarına büyük bir duyarlılıkla yardımcı olmak için çalışan eczacılarımızın ‘ 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutluyor saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

 

Eczacılık, insanlığın hastalıklarla verdiği mücadelede, tedavi sürecinin en önemli aktörlerinden biri olarak varlığını ve işlevselliğini korumuş mesleklerden birisidir. Eczacılarımızın Dünya Eczacılar Günü’nü kutlarım.

 

blank

Dünya Eczacılar Günü vesileyle, eczacıların mesleki ve ekonomik sorunlarının aşıldığı, hastaya hizmet odaklı bir eczacılığın daha mümkün olduğu gelecek günler temennisiyle, tüm meslektaşlarımızın Dünya Eczacılık Günü’nü kutluyoruz.

ANNELER GÜNÜ ile ilgili TÜM YAZILARIMIZ

Dünyanın dört bir tarafında insan sağlığı için hizmet veren tüm meslektaşlarımın Dünya Eczacılık Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

 

Bin yıllık geçmişinden güç alan, sağlıklı nesillerin sürekliliği için yüzü daima geleceğe dönük olan eczacıların 25 Eylül Eczacılık Günü kutlu olsun.

blank

Tüm eczacılarımızın 25 Eylül Eczacılık Günü tebrik ediyor, sağlımıza verdikleri değerli katkılardan dolayı hepsine şükranlarımı sunuyorum.

World Pharmacists Day Messages

Sağlık hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan, mesleğini toplumun sağlığı için büyük bir fedakarlık ile yapan tüm eczacılarımızın 14 Mayıs Dünya Eczacılar Günü‘nü kutluyorum.

 

İnsanlığın var olduğu en eski tarihlerden beri bilinen belki de en eski meslek gruplarından biri olan eczacılık mesleği, insan sağlığını iyileştirmek gibi son derece kutsal bir görevi üstlenmekte. Bu vesileyle tüm eczacıların Dünya Eczacılık Günü kutlu olsun.

 

*14 Mayıs’ı eczacılığın anlam ve öneminin hatırlanmasına, mesleğe ömür, emek ve gönül vermiş, çok değerli hizmet ve gayretleriyle seviye ve değer kazandırmış, katkı sağlamış eczacılarımızın, Eczacılar Günü kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirblank