Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlama Mesajları

PAYLAŞ
Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlama Mesajları

Yazımız 2 Mayıs 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Bugün 20 Eylül. Bugün Fenerbahçeli Kadınlar Günü. 2011 den beri kutlanan bu günün 12. kez kutlanışı. Bugünün anlam ve önemin yazımızın sonundaki kulübün resmi sayfası açıklamasında bulabilirsiniz.

Bugünle ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık…

Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlama Mesajları

 

Fenerbahçeli Kadınlar Gününüz kutlu olsun

 

20 Eylül Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun

 

Tüm kadın taraftarlarımızın Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü’nü kutlarız.

Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlama Mesajları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fenerbahçe Sözleri ve Sloganları

Her zaman destan yazmaya hazır olan tüm Fenerbahçeli kadınlarımızın günü kutlu olsun!

 

Gururla… Saygıyla…. Minnetle…20 Eylül Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

 

Yüreği Fenerbahçe  Aşkıyla Çarpan Tüm Fenerbahçeli Kadınların, Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun….

 

Stadyumu tıka basa dolduran Fenerbahçe sevdasının peşinden koşan Fenerbahçeli kadınlara selam olsun yolun sonu şampiyonluk inşallah

 

Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca. Dağı bile taşır insan aşık olup inanınca

Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

 

Başta İhsan Teyze ve grup üyelerimiz olmak üzere tüm Fenerbahçeli kadınların 20 Eylül Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dünya Fenerbahçeliler Günü Mesajları

Başta annem ve kız kardeşim olmak üzere bütün Fenerbahçeli kraliçe ve prenseslerin Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlarım. İyi ki Fenerbahçeliyiz.

 

Sadece bayanlara açık olan bir maçta dünya seyirci rekoru kıran Fenerbahçe’min VEFAKAR kadınlarının  Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü kutlu olsun iyi ki varsınız.

 

Tarihimizin en zor günlerinde “Fenerbahçe varsa biz de varız!” diye haykırarak bir kulübün kaderini değiştiren Fenerbahçeli kadınların, isimsiz kahramanlarımızın Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Neslican Tay Sözleri ve Anma Mesajları

Çünkü ; yaşı, ırkı, cinsiyeti yoktur FENERBAHÇE tutkusunun..

Yüreği vardır sadece; SARI LACİVERT’e bağlanmış, katıksız, saf, mangal gibi YÜREĞİ Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günümüz kutlu olsun.

 

50.000+ Fenerbahçeli kadın ve çocuğun Saraçoğlu’nda, bi o kadar Fenerbahçeli erkeğin de stadın dışında takımına sahip çıktığı gündür 20 Eylül 2011.. Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

 

Fenerbahçe Kulübü Resmi Sayfası:

Tam 11 yıl önce bugün, 41 bin 663 kadın ve çocuk taraftarımız, dünya futbol tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir duruşla; Fenerbahçemizin sonsuza kadar ayakta kalacağını tüm dünyaya haykırdılar.

Armamızı, formamızı gurur ve onurla sahiplenen Fenerbahçeli kadınların, 20 Eylül 2011’de gerçekleştirdiği, şanlı tarihimizdeki en önemli kenetlenmelerden biri olan bu duruş, bir daha asla silinmemek üzere kalplerimize ve akıllarımıza kazındı.

Futbolu bilmedikleri, pozisyonları anlamayacakları, tribün kültüründen uzak oldukları söylenen, ‘seyirci cezalı’ olduğumuz maçta stadımıza girmelerine izin verilen Fenerbahçeli kadınlar; bir kulübü nasıl sevip, tarihini, değerlerini ve alın terini nasıl sahiplenebileceklerini tüm dünyaya gösterdiler, Fenerbahçe’nin en kıymetli ödülü oldular…

Fenerbahçemize gönül veren kadın taraftarlarımızın, kulübümüz için ortaya koyduğu bu eşsiz tavır, haklılığımızdan aldığımız güçle ortaya koyduğumuz adımlarımızın da en büyük kıvılcımı oldu.

Üzerinden geçen yılların ardından her gün daha da büyüyen bir gururla andığımız 20 Eylül 2011’i, TARİHİMİZE YAZILI, KALPLERİMİZE KAZILI bir güne dönüştüren,Tarihimizin en zor günlerinde “Fenerbahçe varsa biz de varız!” diye haykırarak bir kulübün kaderini değiştiren Fenerbahçeli kadınların, isimsiz kahramanlarımızın Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirblank