ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Dünya Gümrük Günü Mesajları

Dünya Gümrük Günü Mesajları


Türkiye’nin 1953 yılında üye olduğu eski adı Gümrük İşbirliği Konseyi olan “Dünya Gümrük Örgütü”‘nün ilk defa toplandığı 26 Ocak 1953 tarihi dikkate alınarak her yıl 26 Ocak tarihinde “Dünya Gümrük Günü” kutlanmaktadır. Dünya Gümrük Örgütü her yıl 26 Ocak tarihinde farklı bir tema belirlemekte olup, 2020 yılındaki temasını “İnsanoğlu, Refah ve Gezegenimizin Sürdürülebilirliğinde Gümrükler” olarak belirlemiştir.

Bu günle ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık…

 

Dünya Gümrük Günü Kutlu Olsun

 

Happy International Customs Day

 

Tüm gümrük çalışanlarımızın “Dünya Gümrük Günü” kutlu olsun

 

Gümrükler, büyüyen ihracatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Dünya Gümrük Günü kutlu olsun.

Dış ticaretimizin gelişmesinin ana mimarlarından olan gümrük yetkililerimizin 26 Ocak Dünya Gümrük Günü’nü kutlarız.

 

Uluslararası ticaretin geliştirilmesinde ve engellerin kaldırılmasında önemli görevler üstlenen tüm gümrük çalışanlarımızın Dünya Gümrük Günü kutlu olsun.

 

Sınırlar ayırır, gümrükler birleştirir! Gümrükler bireyleri, kurumları, ülkeleri birbirine bağlar. 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlu olsun!

 

Gümrükler, küresel ticaretin dünyaya açılan kapılarıdır. Uluslararası ticaretin büyümesinde katkısı olan tüm gümrük çalışanlarının Dünya Gümrük Günü kutlu olsun.

 

Gümrüklerin işleyişi hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla kutlanan “26 Ocak Dünya Gümrük Günü” kutlu olsun.

 

Uluslararası ticaretin etkinliğinin artmasında ve geliştirilmesinde önemli rol oynayan, tüm meslektaşlarımın ve gümrük camiamızın bu özel gününü kutluyorum

 

Gümrük teşkilatının değerli fertlerinin 26 Ocak Dünya Gümrük Günü’nü kutluyor ve ihracat adına gerçekleştirdikleri özverili çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz

 

Tüm gümrük camiasını tebrik ediyor, gümrük işlemlerinin etkin bir şekilde gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, başarılar diliyorum.”

 

 Gümrükler bir ülkenin siyasi ve ekonomi alanında ki anahtarıdır! Ülkemizin dört bir yanında görev yapan tüm gümrük camiasının 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlu olsun!

 

On International Customs Day, we thank all the custom officials & agencies for their hard work & dedication to maintaining border security.

 

Wishing you all a happy International Customs Day Customs fostering Sustainability, for People, Prosperity and the Planet.

 

Uluslararası ticaretin kesintisiz olarak sürdürülmesi, doğru işbirliklerinin sağlanması, gümrük hareketlerinin sağlıklı ve güvenli olarak yürütülmesini sağlayan tüm gümrük çalışanlarımızın günü kutlu olsun.

 

Gümrükler; küresel ticaretin dünyaya açılan kapılarıdır. Uluslararası ticaretin gelişmesi için 24 saat esaslı çalışarak, gümrük işlemlerini en kolay, en en güvenli, en hızlı bir şekilde gerçekleştiren vefakâr tüm gümrük çalışanlarının Dünya Gümrük Günü kutlu olsun.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?