Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü Mesajları

Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü Mesajları

28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) tarafından alınan bir kararla, meslek hastalıkları ve iş kazalarının önlenmesi amacıyla, 2003 yılından bu yana 28 Nisanda her yıl farklı bir tema ile kutlanmaktadır. ILO bu yıl 28 Nisan İş Sağlığı ve Güvenliği günün temasını ”Salgını durdurun: İş Sağlığı ve Güvenliği Hayat Kurtarabilir” olarak belirledi.

Bu günle ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık…

 

Önce sağlık… 28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü Kutlu Olsun…

 

We celebrate World Occupational Health and Safety Day!

 

Hiçbir iş güvenliksiz yapılacak kadar acil değildir.28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü Kutlu Olsun.

 

28 Nisan Dünya İş Sağlığı Ve Güvenliği Günü Kutlu Olsun. Kazasız, sağlıklı, güvenli nice günlerimiz olsun

 

“İş Güvenliği ilkesi ile yaşa, zor günler yaşama”

Tüm emekçilerin 28 Nisan İş Sağlığı ve Güvenliği Günü kutlu olsun.

 

“Güvenlik önlemlerini almadan işe başlama!”

28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü kutlu olsun.

“Yaptığın iş ne olursa olsun, önceliğin güvenlik olsun.”

28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü Kutlu Olsun.

 

Emek veren, üreten herkes bir kıymettir. Önceliğimiz her zaman çalışanlarımızın sağlığıdır. Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü kutlu olsun!

 

“Salgını durdurun: İş Sağlığı ve Güvenliği Hayat Kurtarabilir” teması ile kutlanmakta olan 28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü Kutlu olsun

Dünya genelinde iş kazalarının olmaması ve iş güvenliği tedbirlerinin sürekli artması temennisiyle… 28 Nisan Dünya İş sağlığı ve güvenliği günü kutlu olsun.

 

Meslek hastalıkları ve iş kazalarının önlenmesi amacıyla, 2003 yılından bu yana her yıl 28 Nisan’da kutlanan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü kutlu olsun!

blank

Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği sektörünün gelişmesine katkıda bulunan tüm kurum, kuruluş ve çalışanlarının 28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü kutlu olsun!

 

Tüm iş yerlerinde çalışanların güven içerisinde ve sağlıklı şartlarda görevlerini yerine getirebilmesini diliyoruz.  28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü Kutlu Olsun

 

Tüm dünyada iş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesine katkı sunan çalışanların 28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü kutlu olsun!

 

Sağlık çalışanlarımızın İş kazası ve Meslek hastalığına maruz kalma riskini önlemek için gece gündüz çalışan  İş Güvenliği Uzmanlarının ”’28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü’ kutlu olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?


blank