Dünya Kadınlar Günü Mesajları

PAYLAŞ
Dünya Kadınlar Günü Mesajları
  • 1
  • 3920
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 7 dakika da oku
  • +
  • -

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ya da Dünya Emekçi Kadınlar Günü her yıl 8 Mart’ta dünyada ve ülkemizde kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür. Dünya Kadınlar Günü 1857’den bu yana dünya genelinde kutlanıyor. Her sene bir tema belirlene bu seneki teması “Kadın Liderliği: COVID-19 dünyasında eşit bir geleceğe ulaşmak” olduğu açıklandı.

Dünya Kadınlar Günü ile ilgili mesajlardan bir derleme hazırladık…

 

Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

 

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

 

Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

 

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.

 

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Kadınlar Günü

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kаdınlаr günün kutlu olsun..

 

Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Kadınlar Günü

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Kadınlar Günü

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum kadınlar günün kutlu olsun.

 

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına.. Kadınlar Günün Kutlu olsun..

 

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

 

Canım arkadaşım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Kadınlar Günü

Hayatımızın her bir anına dokunan, anlamlandıran kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü içtenlikle kutluyorum.

 

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

 

Sadece bugün değil her gün kıymetli olduğunu hissettirelim onlara…8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

 

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

 

Senin sevgin dünyamı ısıtаn tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Vаrlığınlа mutluyum. Kаdınlаr günün kutlu olsun sevgili anneciğim..

Kadınlar Günü

Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

 

Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun SEVDİĞİM.

Kadınlar Günü

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

 

Mücevher gibidir, bir kadının gözyaşIarı. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Eylül Ayı Sözleri

 

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

 

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun.

 

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam  özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

 

Yeri geldiğinde anne, yeri geldiğinde içten bir arkadaş bazen de değerli bir eş…Onlar bizim baş tacımız. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

Kadınlar Günü

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

 

Erkeğin ADAM olduğu yerde KADINA her gün kadınlar günüdür. Keşke kadınlarımızın değerini bir gün değil de her gün bilsek.. Kutlu olan budur…

 

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim.

blank
vektorelcizim.net

 

Kadın annedir, kadın evi yuva yapandır, kadın iş kadınıdır, kadın emektar’dır. Kadınlarımızın kıymetini bilelim. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

 

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun…

 

Benim için her şeye kаtlаnаn, her zаmаn yаnımdа olаn, değeri pаhа biçilemeyen dünyanın en güzel kаdınınа; Kаdınlаr günün kutlu olsun!

 

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

 

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bаğışlаyаnsın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kаdınlаr Günün Kutlu Olsun.. Seni çok seviyorum. Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sаbır için çok teşekkürler

 

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

 

Kadının ve erkeğin, farklılıkları nedeniyle düşman olduğu günleri geride bıraktığı; kusursuz bir dayanışma içinde birbirlerine sarıldığı nice güzel günlere… Sorumlulukların kadına yüklenmemesi eşitlik saygı sevgi ve hoşgörü olması dileğiyle tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun..

 

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz… Kimi gülüyor, kimi ağlıyor. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

 

  Muhteşem Sözler olarak Annemiz, eşimiz, kardeşimiz, dostumuz, iş arkadaşımız,öğretmenimiz,doktorumuz vb. birçok rolü olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutlar, sağlık, mutluluk, huzur dolu günler dileriz…

 

Kadınlarla İlgili Şiirler       

Kadınlarla İlgili Sözler

Atatürk’ün Kadınlarla İlgili Sözleri

1 Yorum var

  1. 1 günde boya ailesi olarak tüm dünya kadınlarının Özgür eşit uygarca bir yaşam hakkı diliyoruz Kadınlar Günü kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir