Dünya Radyo Günü Mesajları

PAYLAŞ
Dünya Radyo Günü Mesajları
  • 0
  • 1523
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 28 Şubat 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) tarafından bir iletişim aracı olarak radyonun önemine değinmek ve uluslararası radyo yayıncıları arasındaki etkileşimi artırmak için 13 Şubat Dünya Radyo Günü olarak ilan edildi. Bu yazımızda bu günle ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık.

Dünya Radyo Günü Mesajları

Dünya radyo günü kutlu olsun

 

13 Şubat Dünya Radyo Günü kutlu olsun.

 

UNESCO tarafından ilan edilen Dünya Radyo Günü Kutlu Olsun.

Dünya Radyo Günü

Emek veren, dinleyen herkesin Dünya Radyo Günü kutlu Olsun!

 

Radyo emekçilerimizin 13 Şubat Dünya Radyo günü kutlu olsun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sevgililer Günü Mesajları

Her gün “sesin gücüne kulak veren” milyonlarca insan için Dünya Radyo Günü kutlu olsun…

 

Tüm radyo sevenlere, bunca imkânlar genişken hâlâ klasik radyoyu tercih edenlere selam olsun!

 

Sesleri ile bizlere yol gösteren, eğlendiren, dünyayı kulağımıza getiren radyo çalışanlarımızın günü kutlu olsun.

Dünya Radyo Günü

13 Şubat Dünya Radyo Günü tüm radyoculara ve radyo dostlarına kutlu olsun. Görmeden sevdik, görünmeden sevildik

 

Büyük bir döneme ses ile tanıklık etmiş, radyo çalışanlarının ve radyoya gönül verenlerin Dünya Radyo Günü kutlu olsun.

 

Radyo, tiyatrodan müziğe, haberden eğlenceye birçok alanda kültürel hayatımızın vazgeçilmezi olmuştur. Radyo emekçileri ve dinleyicilerinin Dünya Radyo Günü’nü tebrik ederim.

World Radio Day Quotes and Messages

Müzikleriyle, haberleriyle yolculuklarımızda bize eşlik eden radyoların ve sohbetlerine ortak olduğumuz radyo spikerlerinin Dünya Radyo Günü’nü kutlarız

 

Birbirinden farklı müzik yayınları, haber programları, hatta tiyatro seslendirmeleriyle hayatımıza renk katan radyo emektarlarının 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nü gönülden kutluyorum.

Dünya Radyo Günü

Radyosuz yapamayan, mikrofondan uzak kaldığında mutsuz olan, bu yolda emek veren, işini aşkla yapan tüm radyocu dostlarımın ve radyo severlerin 13 Şubat Dünya Radyo Günü kutlu olsun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sevdiğine Güzel Sözler ve Mesajlar

Geniş kitlelere ulaşan en büyük iletişim aracı radyolar yalınlığıyla da halkın sesi olmuştur. Radyolarda çalışan tüm arkadaşlarımızın ve meslektaşlarımızın bugününü kutluyorum.

 

Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinin ve vatandaşlarımızın haberlere ulaşmasının en etkin unsurlarından biri olan radyo çalışanlarımızın Dünya Radyo Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum. Çalışmalarında üstün muvaffakiyetler diliyorum.

 

Gece gündüz her an yanımızda olan, bizi bir araya getiren, hüznümüze, mutluluğumuza ve yalnızlığımıza ortak olan en güzel arkadaştır radyo… Radyoya emek verenlerin ve dinleyicilerimizin “Dünya Radyo Günü” kutlu olsun

 

Bugün “Sihirli Kutumuzun” günü. Bugün “Dünya Radyo Günü” Her gün heyecan ile yayınlarını hazırlayan tüm radyo emekçilerinin ve heyecanla radyolarını açıp yayınlarımıza eşlik eden radyo severlerin “Dünya Radyo Günü”nü kutluyoruz. “Sihirli Kutu” ile yolculuklarımız daim olsun…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İngilizce Aşk Sözleri

Bir dönemin tanığı, zamana direnen yol arkadaşımız, gönüllerimizi sesinin büyüsü ile birbirine bağlayan sihirli kutu radyonun hayatımızdaki yerini koruması temennisi ile radyo çalışanlarının ve radyoya gönül verenlerin 13 Şubat Dünya Radyo Günü kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir