Dünya Veteriner Hekimler Günü Kutlama Mesajları

PAYLAŞ
Dünya Veteriner Hekimler Günü Kutlama Mesajları
  • 0
  • 1059
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

2000 yılından günümüze kadar  her yıl nisan ayının son cumartesi gününü “Dünya Veteriner Hekimler Günü” olarak kutlanmaktadır.

2021 yılı için 24 Nisan Cumartesi Dünya Veteriner Hekimler Günü’dür. 2021 yılının teması; “Veteriner Hekimlerin Covid-19 Krizine Yanıtı” Olarak belirlenmiştir.

Bizde bu güne özel kutlama mesajlarından bir demet hazırladık…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  World Veterinary Day Messages

24 Nisan Dünya Veteriner Hekimler Günü  kutlu olsun.

blank

Sevgi, merhamet, şefkat ve fedakarlıklarla görevini yapan tüm veterinerlerin  Dünya Veteriner Hekimler Günü ‘nü kutlarım

 

Tüm dünyada yaşanan Covid-19 salgını da bir kez daha, veteriner hekimsiz insan sağlığının olamayacağını göstermiştir. Tüm veterinerlerin  Dünya Veteriner Hekimler Günü ‘nü kutlu olsun.

 

Merver Ansel, Yüzbaşı Kemal Cemil, Cengiz Aytmatov ve  Mehmet Akif Ersoy’un meslektaşları olan güzide mesleğin güzide temsilcileri Dünya Veteriner Hekimler Günü ‘nüz kutlu olsun…

blank

Ağızsız dilsiz hayvan dostlarımızın yaşamına sağlığına onlara neyin var diye soramadan cevap alamadan katkı veren değerli tıp insanları gününüz kutlu olsun. İyi ki varsınız…

 

Hayvan sağlığı, hayvan refahı, gıda güvenilirliği ve halk sağlığının korunması kapsamında özveri ile çalışan değerli meslektaşlarımızın gününü tebrik ederiz.

blank

Veteriner hekimlerimize hayvan sağlığı, gıda güvenilirliği ve dolayısıyla insan sağlığına sundukları katkılar nedeniyle teşekkür ediyoruz. Dünya Veteriner Hekimler Günü  kutlu olsun

 

Sağlık hizmetleri adına görev yapan tüm veteriner hekimlerin, Dünya Veteriner Hekimler Günü’nü kutluyor, sağlık hizmetlerine sundukları katkılar nedeniyle teşekkür ediyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.

blank

Hayvan sağlığı, gıda güvenliği ve zoonoz hastalıklarla mücadele de ayrıca doğrudan halk sağlığının korunmasında önemli yükümlülükleri bulunan köklü bir geçmişe sahip, saygın bir kurumsal yapının mensubu olan tüm meslektaşlarımın Dünya Veteriner Hekimler Gününü kutlar saygılar sunarım’’

 

Yılın her döneminde özverili çalışmalar sergileyerek hayvan sağlığında ve hayvan hastalıkları ile mücadelede büyük emek sarf eden, sağlıklı gıdalarla beslenmemiz için bütün güçleriyle çalışan siz değerli veteriner hekimlerimizin “dünya veteriner hekimler gününü” kutlar sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

blank

Fedakarca çalışan Veteriner Hekimlerimiz;

Halkımızın sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşması, hayvanlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi ve sektörün geliştirilmesine sunduğunuz değerli katkılarınız için teşekkür ediyor, Dünya Veteriner Hekimler Gününüzü kutluyoruz.

 

Gece, gündüz, kar, yağmur, çamur, soğuk, sıcak, uzak, yakın demeden hayvan sağlığı için çalışan, halkın sağlığını korumak için kendi hayatlarını riske atan tüm veterinerlerimizin Dünya Veteriner Hekimler Günü kutlu olsun.

 

Tarihi insanlık tarihi kadar eski bir mesleğin mensubu ve yaratılanı yaratandan dolayı sevmeyi öğütleyen bir inancın fertleri olarak özünde insanlara hizmet gerçeğini barındıran bu nezih mesleğin mensupları son nefes dahil olmak üzere bu görevlerini yerine getirmekten asla geri durmayacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle bütün meslektaşlarımın “Veteriner Hekimler Günü”nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

 

blank

 

Bilgilendirme: Veteriner Hekimler, “Dünya Veteriner Hekimler Günü” nedeniyle Twitter Etkinliğinde (TT) buluşuyor! Sitemizin takipçileri bu hastaga yazarak veterinerlerimize destek verebilir.

blank

 

WORLD VETERİNARY DAY MESSAGES

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir