Emekliler Günü Mesajları

PAYLAŞ
Emekliler Günü Mesajları

Yazımız 1 Temmuz 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Emekliler Günü Mesajları…
Cumhuriyetimizin kurucusu ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN 30 Haziran 1927 tarihinde emekliye ayrılması sebebiyle ülkemizde her yıl 30 Haziran, Emekliler Günü olarak kutlanmaktadır.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk 30 yıla yakın verdiği mücadele, çalışma azmi ve kararlılığı ile her türlü zorluğa karşı gelerek, milletimizle tam bir dayanışma içerisinde kadim Anadolu coğrafyasında yeni bir ülke kurmuştur.

Bu güne özel kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık..

Emekliler Günü Mesajları

‘Bir Milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu, O milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Mazide muktedirken, bütün kuvveti ile çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur. Mustafa Kemal Atatürk

 

Emek Baş tacıdır. Emekliler Haftası Kutlu Olsun.

 

Emeklilerimizin Emekliler Günü ve Haftasını kutlarım

Emekliler Günü Mesajları

Tüm emekli büyüklerimizin ellerinden öper, sağlıklı günler dileriz! Emekliler Günü kutlu olsun.

 

Çalışma hayatımızın mihenk taşları olan emeklilerimizin “30 Haziran Emekliler Günü”nü kutluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Emeklilik ile İlgili Sözler

Bilgi ve tecrübeleri ile yolumuzu aydınlatan emeklilerimize sağlıklı, huzurlu ve refah dolu bir ömür dileriz.

 

Emeklilerimize, memleketimiz için yaptıkları her şey için şükran ve minnet duyuyorum. Allah, sizlerden razı olsun.

 

Emeklilerimizin rahat, huzurlu ve güven içinde yaşaması dileğimizle; Emekliler Haftası’nı en içten duygularımızla kutluyoruz.

 

Hayatımıza değer katan tüm emeklilerimizin Emekliler Günü kutlu olsun! Huzurlu ve mutlu bir emeklilik hayatı geçirmeniz dileklerimizle.

 

Hayatınızın en verimli zamanlarını çalışarak, çabalayarak, hizmet ederek geçirdiniz. Emeklilik günlerinizin dolu dolu, sağlıklı, keyifli ve refah içinde geçmesini diliyoruz!

blank

Hayat tecrübeleri, bilgi ve birikimleriyle hayatımıza değer katan tüm emekli komşularımızın emeklilik hayatlarını sağlık ve huzur içinde geçirmelerini temenni ediyor, Emekliler Günü’nü kutluyorum.

 

Tecrübe, bilgi ve birikimleriyle, yıllarca alın teri dökerek ülkemize ve milletimize hizmet etmiş tüm emeklilerimizin 30 Haziran Emekliler Günü’nü kutluyor, emeklilerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyoruz.

 

Ömürlerinin büyük bölümünü, ailesi, milleti ve devleti için hizmetle geçiren, alın ve akıl teri akıtarak Türkiye’nin kalkınmasına, milletimizin felah ve refahına katkı sağlayan emeklilerimizin, emektar emekçilerimizin Emekliler Günü kutlu olsun

 

Yıllarca alın teri dökerek ülkemize hizmet etmiş, edindikleri bilgi ve tecrübelerini yeni kuşaklara aktarmış emeklilerimizin 30 Haziran Emekliler Gününü kutluyorum. Tüm emeklilere sağlık ve huzur dolu bir yaşam dilerim.

 

30 Haziran Emekliler Günü vesilesiyle geçmişimizin sahibi, geleceğimizin mimarları olan emeklilerimizin Emekliler Gününü en içten duygularımla kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam geçirmelerini diliyorum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir