Eşe Anneler Günü Mesajları

Eşe Anneler Günü Mesajları

Yazıyı paylaş

Anneler günün kutlu olsun tatlım. Dünya’nın en güzel annesi sensin.

 

Sen yaşamımdaki en güzel şeysin. Anneler günün kutlu olsun sevgili eşim.

 

Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. Melek yüzlüm günün kutlu olsun.

 

Anneler gününü kutluyorum karıcığım. Sen harika bir insansın. Seni çok seviyorum.

 

Dünya’nın en tatlı kadınına, güzel eşime anneler gününde saygı, sevgi ve en güzel dileklerimle.

 

Sen harika, mükemmelsin ve seni bütün kalbimle seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım!

 

Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun.

 

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdiğim, umudum ve sevdamsın.  Anneler günün kutlu olsun

 

Arkadaşlığın, ailemize olan bağlılığın ve sevgin hayatımı tanımlıyor. Hayat senin yüzünden harika! Anneler günü kutlu olsun!

 

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

 

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Anneler günün kutlu olsun!

 

Her beklentimi aşan hayallerimin prensesi, seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir adamım. Anneler günün kutlu olsun!

 

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin.  Anneler günün kutlu olsun hayatım.

 

Zihnim her zaman bir annenin nasıl olur da bu kadar harika olduğuna hep hayret etmiştir. Anneler günün kutlu olsun canım!

 

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.   Anneler günün kutlu olsun aşkım.

 

Annelerde kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

 

Bu muhteşem yuvayı birlikte kurduk. Bu, bizi aile haline getiren harika bir aşk. Bunun için sana minnettarım! Anneler günün kutlu olsun canım!

 

Çocuklarımıza ve bana yaptığınız her şey için teşekkür ederim. Seni yüreğimin tümüyle sevdiğimi bilmeni istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!

 

Dünya bütün dertleri ile üstüme geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem kadınısın, anneler günü kutlu olsun.

 

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir annesin. Olağanüstü bir kadınsın. Senin hayatımda olman hayatımı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Anneler günün kutlu olsun hayatım!

 

Benim güzel karım, evimi cennete çeviriyor. Seni çok seviyorum bir tanem, varlığın benim için her mevsim bahar havası. Anneler günün kutlu olsun

 

Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın annesisin. Hayatım gerçek aşk ve mutlu anlar ile dolu. Anneler günün kutlu olsun aşkım!

 

Allah’ım bana güzel bir anne, harika bir eş ve inanılmaz bir arkadaş olduğu kanıtlanmış bir melek verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için Allah’ıma şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun!

 

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en parlak yıldızının, anneler günü kutlu olsun.

 

Anne! Bu güzel, bu çocukça tüm saflığı ile çağırış öylesine soylu duygular, öylesine dayanılmaz sevgiler uyandırır ki aşk bir an için analığın güçlü sesi altında ezilir. O artık bir kadın değil anneydi. Evimizin annesi seni tahmin edemeyeceğinden çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım eşim.

Yazıyı paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?