Evlilik Yıldönümü Mesajları

PAYLAŞ
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Yazımız 23 Ekim 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

 

Her geçen yıl sana olan aşkım daha da artıyor. Yıl dönümünüz kutlu olsun yarim!

 

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

 

Senin yanında olduğum her gün benim için hediye. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim!

 

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle…

 

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

 

Aşk dolu bir evlilik yaptık ve aşkımız her geçen gün daha da büyüyor. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sevdiğine Güzel Sözler ve Mesajlar

Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor, evlilik yıl dönümümüzü kutluyorum.

 

Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

 

Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum.

 

İyi günde ve kötü günde her zaman yanımda olman beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor. Ruh eşim, yıl dönümümüz kutlu olsun!

 

İlk tanıştığımız günden beri seninle aynı çatı altında yaşayacağımız günleri iple çektim. Şimdi bu hayalim gerçek oldu. İlk yılımız kutlu olsun aşkım!

 

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Sen benim her şeyimsin bir tanem. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım…

 

Bana her zaman gözün kapalı güvendiğin ve her işte desteklediğin için sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. İyi ki eşimsin. Yıl dönümümüz kutlu olsun!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüzük ile İlgili Sözler

Güzel Allah’ım bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem…

 

Sevgimden, güvenimden ve aşkımdan her zaman emin ol. Yıllar geçse de bu duygularım asla değişmeyecek. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

 

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

 

Senden önce hayatımın bir anlamı olmadığını, seninle evlenince anladım. Aşkını tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım

 

Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

 

Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli. Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerini de umarım birlikte geçiririz.

 

Evlenmeden önce seninle kurduğumuz tüm hayalleri bir bir gerçekleştiriyoruz. Bence çok iyi bir takım olduk. Hayatımda olduğun için çok mutluyum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

 

Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!

 

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun…

 

Evliliğimizin birinci yıl dönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak edensin. Seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pırlanta ile İlgili Sözler

Seni ilk gördüğüm an eşim olmanı istedim. Bunu o kadar gönülden istemişim ki dileğim hemen gerçekleşti. İyi ki hayatımdasın, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

 

Sana her baktığımda, neden eşim olmanı istediğimi hatırlıyorum. Sen, başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum tatlım. Ben mutlu etmek için yaptığın her şeye teşekkür ederim. Sonsuza kadar, sevgi dolu eşim  olarak kal.

 

Sana yıldırım aşkı ile tutuldum ve sensiz bir hayat geçiremeyeceğimi o an anladım. Aramızdaki çekim o kadar büyüktü ki, yine yıldırım hızı ile evlendik. Yıllar sonra hala sana ilk günkü gibi aşığım. Nice mutlu yıl dönümlerine!

 

Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

 

Hala senin nasıl bir insan olduğunu tarif edecek kelime bulamıyorum. Senin gibi birini birkaç kelimeye sığdırmak çok zor. Bu yüzden sen benim için her şeysin. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

 

Evlilik yıl dönümü kutlamak bazı insanlara çok rutin gelebilir, ama seninle aynı yastığa baş koyduğumuz günü hatırlamayı seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

 

Güneş doğmayı unutabilir, sabah olmayı, yağmur yağmayı ama ben seni asla… Çiçekler açmayı unutabilir, kuşlar uçmayı, baharlar gelmeyi ama ben seni asla… Evlilik yıl dönümünde seni öpüyorum bir tanem.

 

Her sabaha seninle uyanmak ve uyurken seni izlemek dünyanın en güzel hissi. Bu yüzden hayatımda istediğim tek şey senin varlığın. Sensiz bir hayat düşünemiyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerine…

 

Yıllar sonra bile bana ilk yılımızdaki gibi mükemmel bir eş olduğun için sana çok teşekkür ederim. Hayatıma dokunduğun günden beri dünyanın en mutlu ve en âşık insanı benim. Seni çok seviyorum, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kolye ile İlgili Sözler

Her zaman gerçek aşkı bulmak için dua ettim ve seni ilk gördüğüm an, bu dileğimin gerçekleştiğini anladım. Yıllar, sana karşı olan duygularımı hiç değiştirmedi. Mutluluğum senin yanında katlanarak arttı ve her senede artmaya devam edecek. yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

 

Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ‘evet’ dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!

 

Sen benim her başarımda ve başarısızlığımda yanımda oldun. Her düştüğümde, bana kalkmayı öğrettin. Her başarımda beni ilk alkışlayan ve destekleyen sendin. Her koşulda yanımda dimdik duran aşkım, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

 

Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!

 

Beni kendine nasıl aşık edeceğini bilen tek kişi sen oldun. Detayların, zarafetin ve varoluş şeklin beni büyüledi. Benim için orada olduğun ve hayatımı daha mutlu yaptığın için teşekkür ederim. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum. Nice mutlu yıl dönümlerine!

 

Bu dünyanın gördüğü en güzel aşk hikayesine başladığımızdan beri bir yıl geçti. O günden beri, aşkımızın mutluluğunu çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları hala ilk günkü sıcaklığıyla yaşatıyorsun. İlk yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her yıl daha çok severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir