Fatih Karagümrük SK Tebrik Mesajları

PAYLAŞ
Fatih Karagümrük SK Tebrik Mesajları
  • 0
  • 355
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 31 Temmuz 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Fatih Karagümrük Spor Kulübü, adını İstanbul ilinin Fatih ilçesine bağlı olan Karagümrük semtinden alan spor kulübü.

1926 yılının ilkbaharında Muhtar Bey ve arkadaşlarının gayretleri ile Acıçeşme ve Karagümrük Gençleri takımlarının birleşmesiyle, Karagümrük İdman Yurdu adıyla kurulan spor kulübü. Takımın forma renkleri Karagümrük tulumbacılarının o dönemdeki başarılarına bir atıf olarak kırmızı alevi, kara ise, dumanı temsil edecek şekilde seçilmiştir.

2019-2020 Sezonu TFF 1. Lig Play-Off Finali’nde Ankara Eryaman Stadyumu’nda oynanan karşılaşmada Adana Demirspor’a karşı normal süresi ve uzatmaları 1-1 biten karşılaşmada penaltı atışları sonucunda 7-6 üstünlük sağlayan Fatih Karagümrük, Süper Lig’e yükseldi.Bu yazımızda Karagümrük takımımız için söylenmiş tebrik mesajlarından bir derleme hazırladık…

 

Süper Lig’e hoş geldin Fatih Karagümrük

 

Tarihin yazıldığı güzel ilçemizde bir tarih daha yazıldı; FATİH KARAGÜMRÜK SÜPER LİG’de.

 

TFF 1. Lig Play-Off Final maçını kazanarak Süper Lig’e yükselme başarısı gösteren Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nü tebrik ederiz.

 

36 yıllık hasretine son vererek Süper Lig’e yükselme başarısı gösteren Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nü tebrik ederiz.

blank

TFF 1. Lig’e çıkan İstanbul’umuzun köklü kulüplerinden Fatih Karagümrük SK  oyuncularını, taraftarlarını, teknik ekibi ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum.

 

TFF 1. Lig Play Off finalinde Adana Demirspor’u penaltı atışları sonucu eleyen ve Süper Lig’e yükselen Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nü tebrik ediyoruz.

 

Süper Lig’e yükselen son takım olan, İstanbul’un köklü kulübü Fatih Karagümrük’ün futbolcularını, teknik heyetini, yöneticileri ve taraftarlarını tebrik ediyorum.

 

Tebrikler çocuklar. Bizlere çifte bayram yaşatan kulüp yönetimimize, sporcularımıza, antrenörlerimize ve takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ederim.

İstanbul’umuzun güzide semtlerinden olan Karagümrük ün futbol takımı Karagumruk SK’ü göstermiş olduğu üstün gayret ve başarıdan ötürü tebrik ediyorum.Süper Lige Hoş Geldiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.