Girişimcilik Haftası Kutlama Mesajları

Girişimcilik Haftası Kutlama Mesajları


Her yıl mart ayının ilk haftası Girişimcilik haftası olarak kutlanmaktadır. Girişimcilik Haftasında; İş Dünyası ve iş adamlarını topluma daha yakından tanıtmak ve özellikle gençleri girişimciliğe özendirmek ve ülkemizin ihtiyacı olan sürdürülebilir bir ekonomik büyüme sürecinde iş kurma kabiliyetine sahip girişimcilere her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunun farkında olarak, girişimciliğin yenilikçilik- yaratıcılık performansını daha çok öne çıkarmak ve bu sürece katkıda bulunmaktır.

Bu hafta ile ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık….

 

Girişimcilik gününüz ve haftanız kutlu olsun. Başarılar.

 

Hayallerinin peşinden giden tüm girişimcilerin  Girişimcilik Haftası kutlu olsun!

Girişimcilik Haftası

Değişim, gelişim ve yeniliğin öncüsü olan tüm girişimcilerin Girişimcilik Haftası’nı kutluyoruz!

 

Yeniliğin ve değişimin peşinde olan tüm girişimcilerin 1-7 Mart Girişimcilik Haftası kutlu olsun.

 

 İçimizdeki girişimci ruhun daha güzel çalışmalarla şaha kaldırılacağı inancıyla girişimcilik haftanızı kutluyorum.”

 

Doğru insanlar bir araya geldiklerinde, problemler fırsatlara dönüşebilir. ( Robert Redford) Girişimcilik Haftası kutlu olsun

 

Umutlarınızın girişimlerinize ışık tuttuğu ve başarıların peşinizi bırakmadığı yarınlara.. Girişimcilik Haftası Kutlu Olsun!

Girişimcilik Haftası

Fikirleri, emekleri ve başarılarıyla Türk ekonomisine can veren tüm girişimcilerin Girişimcilik Haftasını kutlarız.

 

Sıradanla yetinmeyip yenisini deneyenlerin, denemekten korkmayanların, kendine inanların günü kutlu olsun!

 

Dünya devleriyle yarışan,

Neden biz olmayalım.

Global pazara karışan,

Neden biz olmayalım

Girişimcilik Haftası kutlu olsun!

 

Girişimleri ile hayata değer katan ve dünyaya bambaşka gözlerle bakan tüm girişimcilerin 1-7 Mart Girişimcilik Haftası kutlu olsun.

 

Hedefi ve cesareti olan, tutku dolu amaçlarla yola çıkan ve kendine sınır koymayanlar için başarı kaçınılmazdır. Girişimcilik Haftanız kutlu olsun.

Girişimcilik Haftası

Bir milyon tane fikriniz olabilir; ancak onları hayata geçirmediğiniz sürece hepsi değersizdir.  (Lauren Amarante) Girişimcilik Haftası kutlu olsun

 

Risk almaktan korkmadığın an, fırsatlar dünyasının kapısını araladığın an olacaktır. Fırsatlarla dolu bir hafta diliyorum. Girişimcilik Haftanız kutlu olsun.

 

Yenilikçi fikirleriyle her zaman farklı düşünen; gelişerek, dünyayı geliştirerek geleceğe yön veren tüm girişimci bireylerin Girişimcilik Haftası kutlu olsun!

 

Hedefi ve cesareti olan, sağlam amaçlarla yola çıkan ve kendine sınır koymayanlar için başarı kaçınılmazdır. Yeniliğin ve değişimin peşinde olan tüm girişimcilerin 1-7 Mart Girişimcilik Haftası kutlu olsun.

 

Girişimcilik sadece harekete geçmekle değil, planlı hareket etmek ve tescil süreçlerini ihmal etmemekle başarıya ulaşan zorlu bir süreçtir. Bu zorlu yoldaki tüm girişimcilerin girişimcilik haftası kutlu olsun!


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?