Hemşireler Günü Mesajları

PAYLAŞ
Hemşireler Günü Mesajları
  • 0
  • 944
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 14 Mayıs 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Dünya Hemşireler Günü, hemşirelerin topluma yaptıkları katkıları onurlandırmak üzere her yıl dünya genelinde Florence Nightingale’in doğum günü olan 12 Mayıs tarihinde kutlanır. Bazı ülkelerde 6-12 Mayıs günlerini içeren hafta boyunca kutlanır. 

Bu günle ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık.

Dünya Hemşireler Günü Mesajları

Sağlık ordusunun vazgeçilmezi olan hemşirelerimizin Hemşireler Günü kutlu olsun.

 

Şefkat, fedakârlık ve titizlikle çalışan hemşirelerin Hemşireler Günü kutlu olsun.

 

Büyük bir özveri ile görevini yerine getiren hemşirelerimizin Hemşireler Günü kutlu olsun.

 

Sağlık hizmeti sunumunda önemli bir rol üstlenen hemşirelerimizin bu özel gününü kutluyoruz.

Hemşireler Günü

Sabır, üstün gayret, özveri ve sevgiyle hizmet veren tüm hemşirelerin, Hemşireler Günü kutlu olsun.

 

“Her sardığım ve iyileştirdiğim yara, benim için küçük bir madalya olacak “12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü kutlu olsun

 

7 gün 24 saat kendinden, ailesinden, sevdiklerinden fedakârlık ederek sağlık için yanınızda olan tüm hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun.

 

Ülkemizin her köşesinde, insan hayatının kutsallığından ödün vermeden her koşulda özveriyle mesleğini icra eden tüm hemşirelerimizin Hemşireler Günü kutlu olsun.

blank

Bilgisiyle, yüreğiyle, emeğiyle, özverisiyle çalışan tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutluyor, sağlık çalışanlarımızın tüm sorunlarının çözüme kavuşmasını temenni ediyorum.

 

Önce ‘insan’ diyerek her şartta sabır ve fedakârlıkla ve işlerini severek çalışarak topluma hizmet eden bütün hemşirelerimizin Dünya Hemşireler Günü’nü kutluyor, vazifelerinde üstün muvaffakiyetler diliyorum.

Nurses Day Messages and Quotes

Ülkemizin her köşesinde, zor koşullar altında fedakârca çalışarak görev yapan, insan yaşamına dokunan; koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinde önemli görevler üstlenen hemşirelerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 

Ülkemizin en ücra yerlerinde dahi, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan görev yapan, fedakar, cefakar, özverili ve yüreği insan sevgilisiyle dolu ebe ve hemşirelerimizin; “HEMŞİRELER GÜNÜ “nü yürekten kutlar, saygılar sunarım…

 

Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan, değerli Hemşirelerimizin Hemşireler Gününü kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim

 

Büyük bir özveri ve fedakârlıkla yaptıkları mesleklerinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan ve mesleklerini her türlü zor koşullarda dahi büyük bir özveriyle icra eden tüm hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü kutlar, başarılarının devamını dilerim.

 

Hastaların 7/24 derdine derman olmakla uğraşan, hastane personelleri içinde olmazsa olmaz bir statüye sahip olan bu mesleğin bir parçası olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Tüm hemşirelerin ve hemşire adayı meslektaşlarımın 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.