İlköğretim Haftası Kutlama Mesajları

PAYLAŞ
İlköğretim Haftası Kutlama Mesajları
  • 1509
  • +
  • -

Yazımız 1 Ekim 2023 tarihinde güncellenmiştir.

İlköğretim Haftası Kutlama Mesajları…
Eğitim öğretim yılının bu ilk haftası her yıl İlköğretim Haftası olarak okullarda kutlanmaktadır.
11 Eylül Pazartesi günü okullar açılıyor. 1 hafta öncesi ise uyum haftası süreci denen hafta başlamakta. 2023/2024 Eğitim öğretim yılının başladığı 12 Eylül tarihi ve devamındaki hafta İlköğretim Haftasıdır. Bu yazımızda İlköğretim Haftası kutlama mesajlarından bir demet hazırladık.

İlköğretim Haftası Kutlama Mesajları

Tüm eğitim camiasının, öğrencilerimizin ve velilerimizi ilköğretim haftasını kutluyor, 2023/2024 eğitim öğretim yılının ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.

 

2023/2024 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olması temennisiyle “İlköğretim Haftası”nı kutluyor, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum.

 

Yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, öğretmen ve öğrencilerimize üstün başarılar diliyor, ilköğretim haftalarını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Aydınlık yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımızın dimağlarını sevgi ve saygı ile süsleyecek, gönüllerini bilgi ve erdemle yeşertecek bir eğitim öğretim yılına daha erişmenin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.

2023/2024 Eğitim-öğretim yılının ülkemize ve eğitim camiamıza hayırlı olması temennisiyle öğrenci ve öğretmenlerimizin ‘İlköğretim Haftası’nı kutluyor, başarılar diliyorum.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeni Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajları

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve büyük gayretlerle yurdumuzun her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin yeni eğitim-öğretim yılı heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyoruz. Başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2023/2024 eğitim-öğretim yılının ilimiz ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyoruz.

 

Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bulunan, fedakârca görevini ifa ederken şehitlik makamıyla şereflenen, gazilik unvanıyla onurlanan eğitim camiamızın aziz neferlerini saygı ve şükranla yâd ediyorum. Eğitim öğretim hizmetlerini yürüten bütün personelimize ve sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl dilerken İlköğretim Haftasını kutluyor, sevgilerimi sunuyorum.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İlköğretim Haftası ile İlgili Sözler

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ ün “Eğitimde feda edilecek tek bir fert yoktur” ifadesinin kılavuzluğunda Cennet Ülkemizin aydınlık yarınlarının, Aziz Milletimizin istikbalinin emanet edileceği çocuklarımızın ilim deryasına kulaç atacağı bir eğitim öğretim yılını daha Milletçe karşılamaktayız.

Eğitim öğretim hizmetlerini yürüten bütün personelimize ve elbette sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum. İlköğretim Haftanız kutlu olsun!

 

Okumak, öğrenmek, değişmek ve değiştirmek; aydınlık yarınları bilgi ve sevgi ile inşa etmek ve sonraki nesillere yaşanılabilir bir dünyayı müjdelemek üzere yeni bir eğitim ve öğretim yılına ulaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2023/2024 Eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, ailelerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız adına verimli geçmesini temenni ediyor, bilginin hakim olduğu bir toplum dileklerimle ‘İlköğretim Haftası’nı kutluyor, başarılar diliyorum.

Bir cevap yazın