Karne Günü Sözleri ve Mesajları

PAYLAŞ
Karne Günü Sözleri ve Mesajları

Yazımız 1 Temmuz 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Karne Günü Sözleri ve Mesajları…
Bugün karne günü. Milyonlarca öğrenci bugün karne sevinci yaşadı. Karne ve ara tatil heyecanı yaşanıyor. Karne günü ile ilgili paylaşılan mesajlardan bir derleme hazırladık…

Karne Günü Sözleri ve Mesajları

Derslere kısa bir ara, iyi tatiller çocuklar.

 

Geleceğimizin teminatı ve mimarı çocuklarımıza ve öğretmenlerimize keyifli bir tatil diliyorum.

Karne Günü Sözleri ve Mesajları

Aydınlık yarınlarımızın teminatı sevgili öğrencilerimize ve kıymetli öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

 

Karne Sevinci Yaşayan çocuklarımızı kutluyor Tüm öğretmen ve öğrencilerimize güzel bir tatil diliyorum.

 

2023/2024 Eğitim Öğretim yılının karne heyecanını yaşayan öğrencilerimizi tebrik ediyor, kıymetli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlıklı ve huzurlu tatiller diliyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tatil İle İlgili Sözler

Karne sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizi ve kıymetli ailelerini tebrik ediyorum. Öğrencilerimize, ailelerine ve kıymetli öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Karne Günü Mesajları

2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılını tamamlayarak karne sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, bütün öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum

 

Bugün karne heyecanı yaşayan tüm öğrencilerimizi ve onlara fedakârca emek veren değerli öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum. Başarılarınız daim olsun çocuklar. İyi Tatiller…

 

Karne heyecanı yaşayan tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum. Dinlenerek ve eğlenerek geçirerek yeni döneme hazırlanacağınız, güzel bir tatil diliyorum!

Tatiller sadece notları öğrenmek için değil, hayatın renklerini keşfetmek için de bir fırsat. Unutmayın, gerçek öğrenme sadece sınıflarda değil, yaşamın kendisinde de saklı!

 

“Anne babalar yaşlandıklarında çocuklarının karne notlarını hatırlamazlar. Ama şundan emin olun! Çocuklar karne günü evde yapılan konuşmaları ömür boyu unutmayacaklar. ”
Öğretmenin Kişisel Gelişim Rehberi / Salih Uyan

BABALAR GÜNÜ YAZILARIMIZ

Bugün karne sevinci yaşayan geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi ve kıymetli ailelerini tebrik ediyor; fedakâr öğretmenlerimize göstermiş oldukları gayretlerden dolayı hassaten teşekkür ediyorum. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller…

 

Sevgili öğrencilerimiz, karne günü heyecanınızı en içten duygularımla paylaşıyorum. Bugün karne alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.  Şimdi iyice dinlenme ve yeni döneme hazırlanma vakti!

 

Bugün çalan zil ile karne sevinci yaşayacak ve yarıyıl tatiline girecek tüm evlatlarımızı tebrik ediyorum. Keyifle geçireceğiniz ve mutlu anılar biriktireceğiniz bir tatil süreci olması dileğiyle, bol bol kitap okumayı unutmayın.

 

Fedakâr öğretmenlerimizin yoğun gayretleri, velilerimizin desteği ve emeği ile sevgili öğrencilerimiz için 2023-2024 eğitim-öğretim yılının karne zamanı geldi. Bugün karne alan öğrencilerimizi tebrik ediyor, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Karne Günü Sözleri ve Mesajları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir