Kobe Bryant Mesajları

PAYLAŞ
Kobe Bryant Mesajları
  • 0
  • 452
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 31 Ocak 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Dünyaca ünlü basketbolcu Kobe Bryant 26 Ocak 2020  tarihinde bir helikopter kazasında vefat etti. Bir nesle basketbolu ve NBA yi sevdiren sporcunun vefatının ardından kişiler ve kurumlar taziye mesajları yayınladılar. THY reklamlarında oynayan, Soma’daki maen faciasının ardından sosyal medya üzerinden attığı mesajla “Dualarım ve aklım, Soma’da yaşanan maden faciasından etkilenenlerle birlikte” destek olan Kobe için yazılan mesajlardan bir derleme hazırladık.

Kobe Bryant Mesajları

Rest in peace Kobe

 

We miss you already Kobe

 

Rest in peace Kobe and Gigi…

Kobe Bryant

Legends never die. Rest in peace Kobe

 

Rest in peace young man, go with God

 

24 numara öksüz kaldı. Huzur içinde uyu Kobe.

 

We will always remember you. Rest in peace Black mamba Kobe Bryant

 

Eşsiz oyununu ve bizlere kattıklarını asla unutmayacağız. Güle güle black mamba

 

Huzur içinde uyu Kobe Bryant! Basketbola kattığın her şey için teşekkürler. Seni özleyeceğiz…

blank

Los Angeles Lakers’ın büyük kaybını duyduğumuz için çok üzgünüz. Sonsuza dek özleneceksin

 

Huzur içinde uyu efsane Kobe Bryant, basketbola kattığın her şey için teşekkürler.

 

Sonsuza kadar Los Angeles’ın kalbinde yaşayacak ve yıllarca en büyük kahramanlarımızdan biri olarak hatırlanacak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kobe Bryant Sözleri

Los Angeles Lakers ve NBA efsanesi Kobe Bryant’ın beklenmedik vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Efsane basketbolcunun ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

Rest in peace big legend Kobe Bryant.Thank you for everything you bring to basketball and sport world. Our deepest condolences to his family and fans…

 

Most people will remember Kobe as the magnificent athlete who inspired a whole generation of basketball players. But I will always remember him as a man who was much more than an athlete( K. A . Jabbar)

Kobe Bryant Quotes

NBA’in ve basketbol’un efsane isimlerinden Kobe Bryant’ın helikopter kazası sonucu bugün hayatını kaybetmesini derin bir üzüntüyle öğrendik. Spor ve basketbol camiası seni asla unutmayacak. Huzur içinde yat Black Mamba.

blank

He gave his knowledge, time, and talent to tutor so many at the youth level, collegiate level, & NBA & WNBA players. Words can’t express the impact that he had on the game of basketball. I know basketball fans all over the world will miss him, especially the City of Los Angeles.

(E. Magic Johnson)

 

“Kelimeler ne hissettiğimi tarif edemiyor. Kobe’yi çok sevdim. O benim küçük kardeşim gibiydi. Onunla sık sık konuşurduk. Onunla yaptığım konuşmaları özleyeceğim. Harika bir rakipti, bu oyunun en bütük rakiplerinden biriydi. Kobe ailesine derinden bağlıydı. Kızının basketbol sevgisiyle de gurur duyuyordu.Bunları yazarken allak bullak oluyorum. Kobe ve kızının bu sabah helikopter kazasında öldüğü bu yıkıcı haber yüzünden ağlıyorum. Onu, ailesini, sahada, saha dışında çok sevdim. Tüm zamanların en iyi Laker’ı arkadaşım, efsane, eş, baba, oğul, kardeş şimdi gitti. Kabul etmek zor. Hem erkek hem kadın oyuncuların akıl hocasıydı.”

(M. Jordan)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

blank