Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları

2019 yılı Kurban Bayramını 11 Ağustos Pazar günü kutlayacağız. Sevdiklerinize atacağınız  mesajları derledik.

 

Kurban Bayramınız mübarek olsun.

 

Bayramınızı tebrik eder, daha nice nice bayramlara kavuşmanızı dilerim.

Yaptığınız ibadet makbul, bayramınız mübarek olsun.

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, ellerinizden öperim.

O halde Rabbin için namaz kıl ve kurban kes.” emri ilahisi ile kesmiş olduğunuz kurbanları Rabbim kabul etsin. Bayramınız mübarek olsun.

 

Kurban Bayramı tüm İslam Alemine kutlu olsun. Allah(c.c) tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar..

Küs olmanın hoş karşılanmadığı bu güzel dinin bir mensubu olarak, bayramı vesile ederek varsa küs olduğunuz dost ve akrabalarınızla barışmanızı ve özlem gidermenizi diler, bayramınızı kutlarım. Bayramınız mübarek olsun.

“Hesap gününde, Kulum Ben senden razıyım, gir cennetime” denildiği o gerçek  bayrama kavuşmanızı diler, Kurban Bayramınızı kutlarım. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar duaların kabul edildiği makbul günlerdir. Sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirirken edeceğiniz dualara bizleri de katmanızı diler, bayramınızı kutlarım. Bayramınız mübarek olsun.

BUGÜN BAYRAM-BARIŞ MANÇO

 

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

HAYAT BAYRAM OLSA

Hz. İsmail’in Allah’a teslim olduğu gibi teslim olmak dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun.

 

Yüce Mevlam, Kurban Bayramının hürmetine bizlere Hz. İbrahim’in sadakatinden, Hz. İsmail’in teslimiyetinden bir nebze de olsa nasip eyle. Bayramınız mübarek olsun

Bizi yaratan Allah’a şükürler olsun. Bütün Müslümanlara hayırlı olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

 

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz

 

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak Hepimizin Kurban bayramı kutlu olsun

 

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. Kurban bayramınız mübarek olsun

 

Bayramınız Kutlu Olsun, nice bayramlara inşallah.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?