Mağazacılar Günü Mesajları

PAYLAŞ
Mağazacılar Günü Mesajları
  • 3741
  • +
  • -

Yazımız 27 Kasım 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Mağazacılar Günü

Büyük markaları, büyük markalar yapan göz alıcı mağazaları, son teknoloji kasa ve rafları, şahane vitrinleri ya da efsane ürünleri değil içerisindeki çalışanlarıdır.

2011 yılında Hindistan’da başlatılan ve bu yıl dokuzuncu kez kutlanacak olan Retail Employees’ Day (Mağazacılar Günü), Türkiye’de ilk kez 2014 yılında kutlandı. 12 Aralık perakende ve alışveriş sektörünün en önemli aktörlerini bir araya toplayan Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) tarafından büyütülerek sahiplenildi. Kapsamı, etkisi ve heyecanı artarak kutlanacak olan bu özel gün perakende sektöründe mağaza çalışanlarının onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlıyor.

Bugünle ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık…

Mağazacılar Günü Mesajları

12 Aralık Mağazacılar Günü kutlu olsun.

 

Tüm mağaza çalışanlarının 12 Aralık Mağazacılar Günü Kutlu Olsun!

Mağazacılar Günü

Her sabah aynı sahneye çıkıp her gün aynı performansı sergileyen yıldızların günü kutlu olsun.

 

Her alışverişin arkasındaki mutluluğun en büyük sebebi sizsiniz. 12 Aralık Mağazacılar Günü’nüz kutlu olsun.

 

Güler yüzüyle, bilgisi ve tecrübesiyle her alışverişin gizli kahramanı olan mağaza çalışanlarımız; iyi ki varsınız. 12 Aralık Mağazacılar Günü’nüz kutlu olsun.

 

Pandemiyle savaştığımız bugünlerde özveriyle çalışan, tüm mağaza çalışanlarımıza teşekkür ederiz. 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü kutlu olsun.

blank

Enerjisi, samimiyeti ve güler yüzüyle büyük bir özveriyle çalışan tüm çalışma arkadaşlarımızın 12 Aralık Mağazacılar günü kutlu olsun.

 

Her daim güler yüzü ve özverisiyle bizlere  hizmet veren tüm mağazacılık çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Mağazacılar Günümüz kutlu olsun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası Sözleri ve Mesajları

 Her yıl Aralık ayında her mağaza çalışanına bir maaş ikramiye ödenmesi dilek ve temennisi ile 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlu olsun.

 

Bugün 12 Aralık Mağazacılar günü. Yaz, Kış, Kar, Çamur, Bayram, Seyran ve Salgın Hastalık demeden Mağazasın da hizmet veren tüm emekçilerin, Mağazacılar Günü kutlu olsun.

Retail Employees’ Day Messages

Işıltılı, gürültülü ortamlarda gün ışığı görmeden, mekân ve zaman kavramının yitirildiği mağazalarda, uzun saatler reyon aralarında, kasalarda, depolarda çalışan emekçilerin 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlu olsun!

 

Yaşanan zorlu pandemi dönemini, faaliyetlerine ara vermeden sırtlayan mağazacılarımızın ve perakende sektörü emekçilerimizin gününü kutlar, birlikte gelecek güzel günlere kısa zamanda kavuşmayı dileriz. 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlu olsun.

Bir cevap yazın