Millî Direniş ve Dayanışma Günü Mesajları

PAYLAŞ
Millî Direniş ve Dayanışma Günü Mesajları
  • 0
  • 53
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 1 Şubat 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Millî Direniş ve Dayanışma Günü

Sadık Ahmet Türkün yıkılmaz mücadele ve zekâsının başka bir örneği olarak iz bıraktı Allah rahmet eylesin saygı ve sevgimizle yâd ediyoruz

 

Dr Sadık Ahmet ve tüm dava arkadaşlarını rahmet ve saygıyla anıyorum. Türk kahramanları gönlümüzde sonsuza dek yaşayacak.

 

29 Ocak 1988 günü, hakları ve kimlikleri için haykıran Batı Trakya Türklüğünün lideri Dr. Sadık Ahmet’i ve tüm soydaşlarımızı Millî Direniş Günü yıl dönümünde rahmet ve minnetle anıyoruz.

 

29 Ocak Batı Trakya Türklerinin Milli direniş gününde başta direniş lideri Dr. Sadık Ahmet ve mücadele şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun.

 

Batı Trakya Türklüğünün, 29 Ocak Milli Direniş Gününü yürekten kutluyorum..
Şahadete ermiş kandaşlarımı ve Dr. Sadık Ahmet’i saygıyla minnetle ve Rahmetle anıyorum!
Ruhları şad mekânları cennet olsun…

 

Türk olduğum için hapse götürülüyorum.

Eğer Türk olmak bir suç ise,

Burada tekrar ediyorum.

Ben bir Türk’üm ve öyle kalacağım.

Bu mesajımla Batı Trakya azınlığa sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.

Hakkımızı bir gün mutlaka alacağız.

Dr. Sadık AHMET

Millî Direniş ve Dayanışma Günü

29 Ocak Batı Trakya Türkleri Milli Direniş ve Dayanışma Günü’nün yıl dönümünde Batı Trakya Türklerinin hak sesi Dr. Sadık Ahmet başta olmak üzere milli mücadele yolunda hayatını kaybeden tüm soydaşlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum…

 

Millî kimliğini tüm dünyaya haykıran, ayrımcılığa karşı hak ve hukukunu korumak için mücadele eden Batı Trakya Türkü’nün 29 Ocak Millî Direniş ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, mücadelenin öncü ismi Dr. Sadık Ahmet’i rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz

 

Kimliğim esareti kaldırmaz diyerek başı dik mücadele veren Batı Trakya Türkü’nün 29 Ocak Millî Direniş ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, mücadelenin öncü ismi Dr. Sadık Ahmet’i rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

 

 29 Ocak Batı Trakya Millî Direniş ve Toplumsal Dayanışma Günü münasebetiyle, başta merhum Dr. Sadık Ahmet Bey olmak üzere Batı Trakya Türklüğünün aziz davasına ömrünü adayan bütün kahramanlarımızı minnetle yâd ediyoruz.

 

Batı Trakya’daki Türk kimliğinin korunması mücadelesinde önemli bir milat olan 29 Ocak Batı Trakya Türklerinin Millî Direniş Günü kutlu olsun. Dr. Sadık Ahmet başta olmak üzere, tüm soydaşlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum.

“Batı Trakya Türkleri 29 Ocak 1988 yılında ‘Türküm’ Diye Haykırdı”
’29 Ocak Milli Direniş Günü’nde’ şehit olan soydaşlarımızı ve Batı Trakya Türklüğünün bilge lideri Dr. Sadık Ahmet’i saygı ve minnetle anıyorum.

 

Yunanistan’da hakları gasp edilen Batı Trakya Türklerinin 29 Ocak Milli Direniş Günü’nü kutluyor; başta büyük dava adamı Dr. Sadık AHMET olmak üzere Evlâd-ı Fâtihân diyarında vatan ve millet sevdasıyla şehadete eren tüm soydaşlarımızı rahmetle ve şükranla anıyorum.

 

Millî kimliğini tüm dünyaya haykıran, ayrımcılığa karşı hak ve hukukunu korumak için mücadele eden Batı Trakya Türkü’nün 29 Ocak Millî Direniş ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, mücadelenin öncü ismi Dr. Sadık Ahmet’i rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir