Oğlundan Babaya Babalar Günü Mesajları

PAYLAŞ
Oğlundan Babaya Babalar Günü Mesajları
  • 0
  • 94
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 24 Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Senin oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

blank

Huzur ve dert ortağım babam, babalar günün kutlu olsun. Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba…

 

Hiçbir zaman bana eksikliğini hissettirmediğin ve her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun. Oğlun…

 

Korkuya yer bırakmayan, dürüstlükle ve aydınlıkla dolu bir çocukluk bana ve kardeşlerime yaşattığın için sana müteşekkiriz Babacığım. İyi ki varsın canım babam!

 

Bana öğrettiğin her şeyde hayata hazırladın. Başarılarımın sebebisin. Her zaman umut verdiğin için sağol babacığım. İyi ki varsın, İyi ki senin oğlunum. Nice babalar günlerine.

 

Benim en yakın arkadaşım babamdır. Onunla güler, onunla ağlarım. Kendimi bildim bileli hep destekçim olmuştur. Babacığım günün kutlu olsun. . Seni çok seven oğlun.

 

Canım Babacığım Bana kattığın sayısız tecrübe için sana binlerce teşekkür ederim. İyi ki varsın Canım Babam! Babalar günün kutlu olsun. Biricik oğlun…

blank

Sevgili babamız, bizi neşeli günlerde de güçlüklerle kuşatılmış zamanlarda da koruyup kolladığın ve mükemmel yetiştirdiğin için teşekkürler! İyi ki babamızsın.

 

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günü’n kutlu olsun.

blank

Beni kendi kendine yeten, ayakları üzerinde durmayı öğreten ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babamın babalar günü kutlu olsun. Sen dünyanın en müthiş babasısın.

 

Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için, aynı zamanda bizi bir gün bile olsun ayırmayarak hep eşit mesafede yaklaştığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.

 

Babalar Günü’n kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler…

blank

Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, Babalar günün kutlu olsun.

 

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

 

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun. Biricik oğlun…

 

Hayatta en kıymet verdiğim varlık olarak bana verdiğin sonsuz emeğe minnettarım babacığım. Daima beni sevdiğin için müthiş bir güven duygusuyla büyüdüm. Ayaklarım üstünde durmayı öğrettiğin için teşekkürler. İyi ki varsın.

 

Benim Koca yürekli Babacığım! Biliyor musun eğer sen olmasaydın, bugün olduğum insan olmazdım. Bu hayattaki en güzel örneğim… Seni Çok seviyorum. Benim babam olduğun için kendimi çok şanslı hissettiğimi bilmeni istiyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

 

Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda hep bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!

 

Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Allah’a şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günü’n kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.