Öğretmene Doğum Günü Mesajları

PAYLAŞ
Öğretmene Doğum Günü Mesajları
  • 56307
  • +
  • -

Yazımız 27 Kasım 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Bu mesaj dünyanın en fedakar, en değerli ve en güzel öğretmeninin doğum günü için gönderilmiştir. Ne yapsa hakkınızı ödeyemeyecek bu öğrenciniz size güzel, başarılı ve huzurlu, her zaman yaşam dolu yarınlar diler, ellerinizden öper.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Öğretmenim, nice mutlu, huzurlu, neşeli yaşlara.

 

Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Özlem ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle nice yıllara öğretmenim.

 

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

 

Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

 

Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasını dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

 

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Ömrünüz uzun,  verdiğiniz notlar bol olsun. Öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.

 

Benim hayatımda önemli yere sahip olan değerli öğretmenimin doğum gününü kutlarım.

 

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

 

Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

 

Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

 

Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

 

Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

 

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Öğretmene Güzel Sözler

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

 

Şefkat dolu yüreğiniz, her zaman destekleyen sözleriniz, hiçbir karşılık beklemeden verdiğiniz sevginiz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. İyi ki doğdunuz.

 

Bana yaşamın sırlarını, geleceğin önemini, ilim ve irfanı öğreten değerli insan, öğretmenim! Sizin emeklerinizin karşılığını ödemek mümkün değil. Sizin varlığınız bizim için çok değerli. Siz bizim en kıymetlimizsiniz ve bu özel günde yani doğum gününüzde sizi mutlu etmek istiyoruz. Doğum gününüzü canı gönülden kutluyoruz.

 

Siz bana sadece okumayı, yazmayı değil; hayattaki her zorluğa göğüs germeyi her zaman mücadele etmeyi ve ne olursa olsun pes etmeden yaşamayı öğrettiniz. Benim için çok değerlisiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

 

Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız. Nice yıllara.

blank

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

İnsanlar geçmişte yaşadıkları çoğu şeyi unuturlar ama öğretmenlerinin hiçbirini unutmazlar. Çünkü onlar  unutulacak insanlar değillerdir. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

 

Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle. Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.

 

Allah, sizi , matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz.

 

Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

 

Size dünyadaki en değerli hediyeyi vermek isterdim ama hiçbiri sizin karşılıksız emeklerinizi, o yüce sevginizi ve değerli fedakarlıklarınızı karşılayamaz. Doğum gününüzü kutlar, ellerinizden öperim.

 

blank

 

Ders anlatışınız kadar akıcı, güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun,  Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun. Öğretmene Doğum Günü Mesajları

2 Comments

  1. öğretmenime yazarken duygulandım ve düşünceli.Sevinçli oldum. İçimden öyle bir hisler geçiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir