Okula Başlama Mesajları

PAYLAŞ
Okula Başlama Mesajları
  • 44392
  • +
  • -

Yazımız 1 Ekim 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Okula Başlama Mesajları…
2023/2024 Eğitim Öğretim yılı 11 Eylül’de başlayacak.  İlkokula yeni başlayacak olan birinci sınıf ile anaokulunun minik öğrencileri , 5.sınıfa ve 9.sınıfa gidecek olan öğrenciler diğer öğrencilerden daha önce okula başlamaktalar.  Uyum süreci adı verilen bu uygulama ile okullar boş iken özellikle miniklerin sakin ve az kalabalık bir ortamda okula, sınıflarına ve öğretmenlerine alışmaları amaçlanmaktadır. Bu sene gönderilen genelgeye göre 4-8 Eylül tarihleri arasında okul öncesi, birinci sınıf ve 9.sınıf  öğrencilerine yönelik uyum eğitimleri yapılacak. Ayrıca genelge doğrultusunda eğitim ve öğretim yılının başladığı 11 Eylül itibarıyla ortaokul ve imam hatip ortaokulu 5’inci sınıf öğrencilerinin eğitim ortamına uyumlarının sağlanması için gerekli rehberlik çalışmaları yapılacak. 

Bizde  anaokuluna ve ilkokula yeni başlayan minikler için eğitim hayatlarının başlangıcı olan bu olayı ve yeni eğitim öğretim yılını kutlamak amacıyla bir kaç mesajdan bir demet hazırladık…..

Okula Başlama Mesajları 2024

İlk okul gününde mutluluklar dilerim canım.

 

İlkokulun ilk gün heyecanı başarılar ile daim olsun inşallah…

 

Minik öğrencimiz okul öncesine başlamış. Hayırlı olsun. Okul hayatında başarılar inşallah.

Okula Başlama Mesajları

İlk okul heyecanında Rabbim kolaylıklar versin. Zihnin ve bahtın açık olsun inşallah.

 

Yeni bir eğitim yılı, yeni bir başlangıç. Derslerinde başarılar dilerim canım. Allah zihin açıklığı versin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İlköğretim Haftası Kutlama Mesajları

Rabbim ilk günün heyecanını yıl boyunca daim etsin inşallah. Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.

 

Yarın yeni bir eğitim yılı başlıyor. Sağlık ve sıhhat içerisinde, sevdiklerimizle güzel bir okul yılı geçirmek temennisi ile.

 

Annesinin bir tanesi büyümüş de okula gidermiş. Canım yavrum . Rabbim her daim yardımcın olsun.

 

Dedesinin aslan torunu artık okullu oldu. Okumayı öğrenince ilk dedesinin adını yazacak. Başarılar yavrucuğum.

 

Babasının yakışıklı oğlu birinci sınıfa başladı. Okuyup büyük adam olacak. Ailesine ve milletine faydalı olacak. Okul hayatında başarılar oğlum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeni Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajları

Daha dün emeklemeye çalışırken şimdi okul yolunda emin adımlarla yürüyor benim güzel kızım. Bugün başlayacağın bu eğitim hayatında başarılar dilerim.

 

Uyum sürecinin bu ilk gününde fedakar öğretmenlerimize ve minik öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

Şimdi okullu olup sınıfları dolduran, sevinçli ve mutlu öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.

 

Öğretmenim canım benim, canım benim diyecek ve bu ilk gününü her zaman mutlulukla anacak olan mini mini birlere ve ana okul öğrencilerimize hoş geldin der eğitim hayatında başarılar dileriz.

Okula Başlama Mesajları İngilizce–First Day of School Quotes

Bugün okul hayatına ilk adımını atan minik yavrularımıza başarılar diler bu meşakkatli yolda bizlerin her zaman olduğu gibi  yanında olacak olan velilerimize teşekkür ederiz.

Daha dün annelerinin kollarında yaşarken şimdi okullu olan anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerimizi tebrik eder eğitim hayatlarının ilk basamağı olan bu günden üniversite diploması alacağı güne kadar başarı ve mutluluklar dilerim.

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirblank