Okula Başlama Mesajları

PAYLAŞ
Okula Başlama Mesajları
  • 0
  • 26345
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

2021/2022 Eğitim Öğretim yılı 6 Eylül’de başlayacak.  İlkokula yeni başlayacak olan birinci sınıf ile anaokulunun minik öğrencileri , 5.sınıfa ve 9.sınıfa gidecek olan öğrenciler diğer öğrencilerden daha önce okula başlamaktalar.  Uyum süreci adı verilen bu uygulama ile okullar boş iken özellikle miniklerin sakin ve az kalabalık bir ortamda okula, sınıflarına ve öğretmenlerine alışmaları amaçlanmaktadır. Bu sene gönderilen genelgeye göre 1-3 Eylül tarihleri arasında okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerine yönelik uyum eğitimleri yapılacak. Ayrıca genelge doğrultusunda eğitim ve öğretim yılının başladığı 6 Eylül itibarıyla ortaokul ve imam hatip ortaokulu 5’inci sınıf öğrencilerinin eğitim ortamına uyumlarının sağlanması için gerekli rehberlik çalışmaları yapılacak.

Bizde  anaokuluna ve ilkokula yeni başlayan minikler için eğitim hayatlarının başlangıcı olan bu olayı ve yeni eğitim öğretim yılını kutlamak amacıyla bir kaç mesajdan bir demet hazırladık…..

 

İlk okul gününde mutluluklar dilerim canım.

 

İlkokulun ilk gün heyecanı başarılar ile daim olsun inşallah…

 

Minik öğrencimiz okul öncesine başlamış. Hayırlı olsun. Okul hayatında başarılar inşallah.

 

İlk okul heyecanında Rabbim kolaylıklar versin. Zihnin ve bahtın açık olsun inşallah.

 

Yeni bir eğitim yılı, yeni bir başlangıç. Derslerinde başarılar dilerim canım. Allah zihin açıklığı versin.

 

Rabbim ilk günün heyecanını yıl boyunca daim etsin inşallah. Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlama Mesajları

Yarın yeni bir eğitim yılı başlıyor. Sağlık ve sıhhat içerisinde, sevdiklerimizle güzel bir okul yılı geçirmek temennisi ile.

 

Annesinin bir tanesi büyümüş de okula gidermiş. Canım yavrum . Rabbim her daim yardımcın olsun.

 

Dedesinin aslan torunu artık okullu oldu. Okumayı öğrenince ilk dedesinin adını yazacak. Başarılar yavrucuğum.

 

Babasının yakışıklı oğlu birinci sınıfa başladı. Okuyup büyük adam olacak. Ailesine ve milletine faydalı olacak. Okul hayatında başarılar oğlum.

 

Daha dün emeklemeye çalışırken şimdi okul yolunda emin adımlarla yürüyor benim güzel kızım. Bugün başlayacağın bu eğitim hayatında başarılar dilerim.

 

Uyum sürecinin bu ilk gününde fedakar öğretmenlerimize ve minik öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

Şimdi okullu olup sınıfları dolduran, sevinçli ve mutlu öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.

 

 

Öğretmenim canım benim, canım benim diyecek ve bu ilk gününü her zaman mutlulukla anacak olan mini mini birlere ve ana okul öğrencilerimize hoş geldin der eğitim hayatında başarılar dileriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajları

Bugün okul hayatına ilk adımını atan minik yavrularımıza başarılar diler bu meşakkatli yolda bizlerin her zaman olduğu gibi  yanında olacak olan velilerimize teşekkür ederiz.

 

Daha dün annelerinin kollarında yaşarken şimdi okullu olan anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerimizi tebrik eder eğitim hayatlarının ilk basamağı olan bu günden üniversite diploması alacağı güne kadar başarı ve mutluluklar dilerim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  23 Ekim Van Depremi Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir