Okula Başlama Mesajları

Okula Başlama Mesajları

2020/2021 Eğitim Öğretim yılı 21 Eylül’de başlayacak. Salgın sebebi ile 31 Ağustosta uzaktan eğitim ile başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılı 21 eylül tarihinde yüz yüze şeklinde olacak.İlkokula yeni başlayacak olan birinci sınıf ile anaokulunun minik öğrencileri , 5.sınıfa ve 9.sınıfa gidecek olan öğrenciler diğer öğrencilerden daha önce okula başlamaktalar.  Uyum süreci adı verilen bu uygulama ile okullar boş iken özellikle miniklerin sakin ve az kalabalık bir ortamda okula, sınıflarına ve öğretmenlerine alışmaları amaçlanmaktadır.

Bizde  anaokuluna ve ilkokula yeni başlayan minikler için eğitim hayatlarının başlangıcı olan bu olayı ve yeni eğitim öğretim yılını kutlamak amacıyla bir kaç mesajdan bir demet hazırladık…..


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR…Neşet Ertaş Sözleri için TIKLAYINIZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR…25 Eylül Dünya Eczacılık Günü Mesajları için TIKLAYINIZ


İlk okul gününde mutluluklar dilerim canım.

 

İlkokulun ilk gün heyecanı başarılar ile daim olsun inşallah…

 

Minik öğrencimiz okul öncesine başlamış. Hayırlı olsun. Okul hayatında başarılar inşallah.

 

İlk okul heyecanında Rabbim kolaylıklar versin. Zihnin ve bahtın açık olsun inşallah.

 

Yeni bir eğitim yılı, yeni bir başlangıç. Derslerinde başarılar dilerim canım. Allah zihin açıklığı versin.

 

Rabbim ilk günün heyecanını yıl boyunca daim etsin inşallah. Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.

 

Yarın yeni bir eğitim yılı başlıyor. Sağlık ve sıhhat içerisinde, sevdiklerimizle güzel bir okul yılı geçirmek temennisi ile.

 

Annesinin bir tanesi büyümüş de okula gidermiş. Canım yavrum . Rabbim her daim yardımcın olsun.

 

Dedesinin aslan torunu artık okullu oldu. Okumayı öğrenince ilk dedesinin adını yazacak. Başarılar yavrucuğum.

 

Babasının yakışıklı oğlu birinci sınıfa başladı. Okuyup büyük adam olacak. Ailesine ve milletine faydalı olacak. Okul hayatında başarılar oğlum.

 

Daha dün emeklemeye çalışırken şimdi okul yolunda emin adımlarla yürüyor benim güzel kızım. Bugün başlayacağın bu eğitim hayatında başarılar dilerim.

 

Uyum sürecinin bu ilk gününde fedakar öğretmenlerimize ve minik öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

Şimdi okullu olup sınıfları dolduran, sevinçli ve mutlu öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.

 

 

Öğretmenim canım benim, canım benim diyecek ve bu ilk gününü her zaman mutlulukla anacak olan mini mini birlere ve ana okul öğrencilerimize hoş geldin der eğitim hayatında başarılar dileriz.

 

Bugün okul hayatına ilk adımını atan minik yavrularımıza başarılar diler bu meşakkatli yolda bizlerin her zaman olduğu gibi  yanında olacak olan velilerimize teşekkür ederiz.

Daha dün annelerinin kollarında yaşarken şimdi okullu olan anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerimizi tebrik eder eğitim hayatlarının ilk basamağı olan bu günden üniversite diploması alacağı güne kadar başarı ve mutluluklar dilerim.

 

2.DÖNEM MESAJLARI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?


blank