Rasim Öztekin Taziye Mesajları

PAYLAŞ
Rasim Öztekin Taziye Mesajları

Yazımız 21 Aralık 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Rasim Öztekin Taziye Mesajları…
Fehmi Babamız, usta oyuncu, beşinci kavuğun sahibi(Kel Hasan Efendi-İsmail Hakkı Dümbüllü-Münir Özkul -Ferhan Şensoy-Rasim Öztekin)usta oyuncu Rasim Öztekin hayatını kaybetti.

Sanatçımızın vefatı üzerine yayımlanan taziye mesajlarından bir derleme hazırladık. Sanatçımıza Allahtan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Mekânı CENNET olsun.

Rasim Öztekin Taziye Mesajları

Allah Rahmet Eylesin Büyük Üstad Mekânın Cennet Olsun

Rasim Öztekin Taziye Mesajları

Canlandırdığı karakterler ne kadar içten, ne kadar bizdendi…Mekanın cennet olsun büyük usta

 

Çok üzgünüm, kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum.

blank

Fehmi Babayı, İsmail Abiyi, Bob Marley Faruk’u, Muzo’yu kaybettik. Bize kattıkların için minnettarız Büyük Usta. Nur içinde yat.. Mekanın cennet olsun

 

“Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş.” Hoş bir seda bırakarak aramızdan ayrılan Rasim Ustamıza saygıyla. Mekânın cennet olsun.

blank

Ruhun şad olsun büyük Usta Rasim Öztekin . Gittiğin yerde seni bekleyen o güzel insanlara bizden selam söyle.

 

Bir büyük usta daha hiç bir zaman silinmeyecek bir iz bırakarak göçüp gitti bu dünyadan, ruhun şad mekânın cennet olsun Rasim abi

blank

Üstad olmak ile küstah olmak arasındaki ince çizgiyi öğrettin. Sahneler seni çok özleyecek mekanın cennet olsun.

 

Düşündükçe üzülüyorum üzüldükçe sinirleniyorum bak gördün mü kısır döngüye girdik Fehmi Baba

Ruhun şad olsun büyük Usta Rasim Öztekin seni çok özleyeceğiz…

Rasim Öztekin Taziye Mesajları

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ferhan Şensoy Anma Mesajları

Sinema oyuncusu, tiyatromuzun usta isimlerinden Rasim Öztekin’e Allah’tan rahmet, yakınlarına, sevenlerine ve sanat camiasına başsağlığı diliyoruz.

 

Usta bir sanatçıyı, bir büyük değeri kaybettik. Mevla mekânını cennet eylesin. Hepimizin başı sağ olsun. Ailesine taziyelerimi iletiyor ve sabırlar diliyorum.

blank

Pardon’un Muzo’su, Seksenler’in Fehmi babası, Türk tiyatrosunun kavuklusu, ve bir çok karaktere can veren usta tiyatrocu Rasim Öztekin’i kaybettik. Huzurla uyu büyük usta.

 

Türk sinema ve tiyatrosunun üstadlarından, ülkemizin yetiştirdiği kıymetli oyuncu Rasim Öztekin’in vefatını üzüntüyle öğrendim. Ülkemiz önemli bir değerini kaybetti…

Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

 

Yattığın yer incitmesin Rasim usta. Gerçek sanatçıyı eski kitaplarda aradığımız bu zamanda zamansız gittin. İyi insan, büyük sanatçı Allahın rahmeti üzerine yağsın. Sen de o güzel atlardan birine binip çekip gittin. Huzurla uyu cumhuriyetin yetiştirdiği güzel insan

 

Büyük ustalara veda edilmez; büyük ustalar, gelecek öğretisinin içinde yer alarak ölümsüzleşir. Hayatını, sahne tozuyla birleştiren Türk tiyatrosunun usta emektarı ve 5. kavuk sahibi Rasim Öztekin’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Hatırası bizimle yaşayacak.

 

Türk sineması ve tiyatrosunun usta oyuncularından, kulübümüzün 8385 numaralı Divan Kurulu Üyesi Rasim Öztekin’in vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; Öztekin ailesi, yakınları, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz.
Rasim Öztekin Taziye Mesajları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirblank