Rauf Denktaş Anma Mesajları

PAYLAŞ
Rauf Denktaş Anma Mesajları
  • 0
  • 223
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 20 Ocak 2022 tarihinde güncellenmiştir.

 Rauf Denktaş tam adıyla Rauf Raif Denktaş (27 Ocak 1924; Baf – 13 Ocak 2012; Lefkoşa), Kıbrıs Türkü siyasetçi ve yazardır. Denktaş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanıdır. 1983’ten 2005’e kadar toplamda 21 yıl 5 ay 9 gün cumhurbaşkanlığı yapmıştır.

Vefat yıl dönümünde Sayın Rauf Denktaş için paylaşılan anma mesajlarından bir derleme hazırladık…

Rauf Denktaş Anma Mesajları

Rauf Denktaş’ı vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.

 

Rauf Raif Denktaş’ı ebediyete intikalinin 10’uncu yıl dönümünde saygı, özlem ve rahmetle anıyorum.

 

KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ı vefatının yıl dönümünde rahmet, minnet ve dualarla anıyoruz.

 

Yavru Vatan KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ı Aramızdan Ayrılışının 10. Yılında Rahmet ve Özlemle Anıyoruz.

 

Her dönemin adamı olmadı, her dönem adam oldu.
Sayın Rauf Denktaş ‘ı ölüm yıl dönümünde saygıyla ve rahmetle anıyorum.

 

Kıbrıs davasının yılmaz savunucusu, KKTC’nin kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ı vefatının 10. yıl dönümünde saygıyla ve rahmetle anıyorum.

 

Bağımsızlık/egemenlik bir devlet için yaşam pınarıdır. Büyük lider Rauf Denktaş da ömrünü bu pınarın ayakta kalmasına adamıştır. Vefat yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

 

“Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adamlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem adam olacaksın.”

Rauf Denktaş

Kıbrıs Türk Halkı’nın varoluş destanını yazan Rauf Denktaş’ı vefatının 10. yıl dönümünde minnet, saygı ve rahmetle yad ediyorum. Mekanı cennet olsun.

 

KKTC’nin kurucu Cumhurbaşkanı, büyük devlet adamı, Türk milliyetçisi, Kıbrıs Türklüğünün simge isimlerinden Rauf Denktaş’ı vefatının 10. yılında rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.

 

Hayatını Kıbrıs Türklerinin bağımsızlık mücadelesine adayan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kurucu Cumhurbaşkanı, büyük lider Rauf Denktaş’ı aramızdan ayrılışının 10. yılında saygı ve rahmetle anıyorum.

 

Hayatını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin bağımsızlık mücadelesine adamış, çok yönlü, örnek bir devlet adamıydı.
KKTC’nin kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ı vefat yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

 

Hayatını Kıbrıs Türklüğüne ve Türk Milletine adayan büyük dava adamı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ı vefatının 10. yılında rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhu şad olsun.

 

Kıbrıs Türk halkının hak, eşitlik ve özgürlük mücadelesinin önderi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kurucu Cumhurbaşkanı, değerli hukukçu ve yazar Rauf Denktaş’ı ölümünün 10. yılında rahmet ve saygıyla anıyoruz.

 

Milli kahramanımız, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Sayın Rauf Denktaş’ı vefatının yıl dönümünde saygıyla anıyoruz.
Rauf Denktaş’ın Türk gençliğine bıraktığı mirası ilelebet taşıyacağımıza söz veriyoruz.

 

Adanmış koca bir hayat, Kıbrıs Türklerinin ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin bağımsızlığı için…
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimizin kurucu Cumhurbaşkanı merhum Rauf Denktaş’ı vefatının 10. yılında rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum…

 

Ömrünü Kıbrıs davasına adayan, Kıbrıs Türkleri’nin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin önderi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ı aramızdan ayrılışının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

 

Kıbrıs Türk halkının hak, eşitlik ve özgürlük mücadelesinin önderi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kurucu Cumhurbaşkanı, değerli hukukçu ve yazar Rauf Denktaş’ı ölümünün 10. yılında rahmet ve saygıyla anıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

blank blank blank blank blank blank
blank