Sel Felaketi Geçmiş Olsun Mesajları

Sel Felaketi Geçmiş Olsun Mesajları

Can ve mal kaybına sebep olan doğal afetlerden olan Sel Felaketi ile ilgili geçmiş olsun mesajlarından bir derleme hazırladık…

 

Adana ilimizde metrekareye 240 kilogramlık yağış sebebiyle meydana gelen sel sebebiyle vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

Muğla ili Bodrum ilçesinde aşırı yağış sonucu meydana gelen sel sebebiyle vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

Borçka ve Hopalı dostlarımıza geçmiş olsun.

 

Geçmiş olsun güzel ülkemin güzel insanları

 

Herkese büyük geçmiş olsun. Rabbim her türlü felaketten bizleri korusun.

 

Sel felaketinde etkilenen herkese geçmiş olsun, Allah yardımcınız olsun

Artvin’de meydana gelen sel ve neden olduğu baskın sebebiyle Artvinli kardeşlerimize  geçmiş olsun.

 

Allah’ım sel felaketini yaşayan tüm vatandaşlarımıza yardımını esirgeme, sen onların destekçisi ol, tekrarını gösterme. Amin!

Yaşanan Bu Doğal afet sonucu can ve mal kaybına uğrayan halkımıza  geçmiş olsun der, böylesi felaketleri Allah’ım bir daha göstermemesini dilerim.

 

Sel felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet , geride kalan aile ve yakınlarına başsağlığı , yaralı olanlara acil şifalar diliyorum. Haber alınamayan vatandaşlarımızdan bir an önce iyi haberler gelmesi temennisiyle, tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

Sel felaketinde yaşamlarını yitiren hemşerilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır niyaz ediyorum. Felaketten yaralı kurtulan vatandaşlarımızın şifa bulması temennisiyle sel faciasının yaralarının bir an önce sarılması ve hemşerilerimizin rutin yaşamlarına dönmeleri için canla başla çalışan idarecilerimize, ekiplerimize ve vatandaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Allah böyle olayları bir daha yaşatmasın. Selden etkilenen bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?