Sel Felaketi Geçmiş Olsun Mesajları

PAYLAŞ
Sel Felaketi Geçmiş Olsun Mesajları
  • 0
  • 2141
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 10 Eylül 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Sel Felaketi Geçmiş Olsun Mesajları … Can ve mal kaybına sebep olan doğal afetlerden olan Sel Felaketi ile ilgili geçmiş olsun mesajlarından bir derleme hazırladık…

Sel Felaketi Geçmiş Olsun Mesajları

 

31 Ağustos Mudanya Halit paşa Mahallesi olmak üzere Bursa’mızın bir çok bölgesinde selden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.”

Sağanak yağış esnasında Bursa‘da, otobüs terminaline yıldırım düşmüş ve çatısı çökmüş terminalin. Bursalı kardeşlerimize geçmiş olsun..

Artvin Kemalpaşa’da heyelan meydana geldi. Maalesef ölü ve yaralılar var. Vefat eden vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diliyoruz. Heyelana maruz kalan vatandaşlarımıza geçmiş olsun

2022 yılının haziran ayının son günlerinde Batı Karadeniz’deki bir çok ilimizde sel felaketleri yaşandı. Can kaybı olmamasını dileriz. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

 

2021–Selden öte bir sel felaketi yaşayan Kastamonu ilimizin 5 ilçesine geçmiş olsun. Özellikle Bozkurt ilçemizde durum çok kötü. Bakan Beyin de ifade ettiği gibi böyle felaket daha önce görmedim.

Aşağıdaki videolu görüntüden de anlaşılacağı üzere durum gerçekten afet ötesi. Resmi rakamlara yansıyan ölümler ve sayısı belli olmayan kayıplar var. Alt yapı çöktüğü için elektrik ve su gibi ihtiyaçlara ulaşmakta zorluk yaşanmakta. Zaruri ihtiyaçlarının bir an önce bölge halkına ulaştırılması elzemdir.

Resmi kanalardan yardım yapıldığı gibi, Twitter üzerinden de bölge halkı sıkıntılarını anlatan paylaşımlar yapmakta. Oradan da takip edebilir yardım için irtibata geçilebilir. Link aşağıdadır

#bozkurtyokoldu

Sel Felaketi Geçmiş Olsun Mesajları

Rize ilimizden kısa bir zaman sonra aralıksız yağan yağmurlar sebebiyle Artvin ilimizde sel ve sele bağlı heyelan felaketi yaşandı. Can kaybı olmamasını dileriz. Artvinli vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

Rize’de yoğun yağış nedeniyle meydana gelen sel ve heyelandan dolayı can kaybı yaşanmamasını diliyor, kayıp vatandaşlarımıza bir an evvel sağ salim ulaşılmasını temenni ediyoruz. Afetten etkilenen tüm insanlarımıza geçmiş olsun

blank

 11 Şubat 2021 akşamı sel, dolu ve hortumu yaşayan İzmirli vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

blank

 

Ard arda yaşanan deprem felaketlerin ardından İzmir ilimiz sel felaketini de yaşadı. 8 saat süren ve bir aylık yağmurun yağdığı ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

 

Giresun ilimizin başta Dereli ilçesi olmak üzere büyük sel felaketini yaşayan tüm Giresunlu vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Meydana gelen sel felaketi sonucu başta şehit olan askerimiz olmak üzere  yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz.

blank

Bursa ilimizin Kestel ilçesinde yaşanan sel felaketi sebebiyle vefat edenlere(5 vefat 1 kayıp)  Allah’tan rahmet dileriz. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim sabır versin…

 

Adana ilimizde metrekareye 240 kilogramlık yağış sebebiyle meydana gelen sel sebebiyle vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

blank

Muğla ili Bodrum ilçesinde aşırı yağış sonucu meydana gelen sel sebebiyle vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

blank

Borçka ve Hopalı dostlarımıza geçmiş olsun.

 

Geçmiş olsun güzel ülkemin güzel insanları

 

Herkese büyük geçmiş olsun. Rabbim her türlü felaketten bizleri korusun.

 

Sel felaketinde etkilenen herkese geçmiş olsun, Allah yardımcınız olsun

blank

Artvin’de meydana gelen sel ve neden olduğu baskın sebebiyle Artvinli kardeşlerimize  geçmiş olsun.

 

Allah’ım sel felaketini yaşayan tüm vatandaşlarımıza yardımını esirgeme, sen onların destekçisi ol, tekrarını gösterme. Amin!

blank

Yaşanan Bu Doğal afet sonucu can ve mal kaybına uğrayan halkımıza  geçmiş olsun der, böylesi felaketleri Allah’ım bir daha göstermemesini dilerim.

 

Sel felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet , geride kalan aile ve yakınlarına başsağlığı , yaralı olanlara acil şifalar diliyorum. Haber alınamayan vatandaşlarımızdan bir an önce iyi haberler gelmesi temennisiyle, tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

blank

Sel felaketinde yaşamlarını yitiren hemşerilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır niyaz ediyorum. Felaketten yaralı kurtulan vatandaşlarımızın şifa bulması temennisiyle sel faciasının yaralarının bir an önce sarılması ve hemşerilerimizin rutin yaşamlarına dönmeleri için canla başla çalışan idarecilerimize, ekiplerimize ve vatandaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Allah böyle olayları bir daha yaşatmasın. Selden etkilenen bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blank