Sevdiğine Güzel Sözler ve Mesajlar

Sevdiğine Güzel Sözler ve Mesajlar


Seven sevdiğine sevgi dolu sözleri söylemek için özel bir gün aramaz. Ne doğum günü, ne yıl dönümü ne de sevgililer günü… 

Sevgi anlık ve günlük değil ömürlüktür. Birbirinizi ömürlük sevmeniz dileğiyle…

Sevginizi ifade edebileceğiniz ve kutlama mesajı olarak kullanabileceğiniz söz ve mesajlardan bir demet sunuyoruz.

Duygusal ve romantik mesajların arasında en güzel aşk şarkılarından da serpiştirdik.

Sayfamızın sonunda biraz tebessüm için komik sevgililer günü sözlerini de bulabilirsiniz.

 

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana, Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, Teşekkürler sana… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

 

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

 

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık.Kara Sevdam…

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. İyi ki canımsın, iyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

 

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

 

Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri var ki oda şu anda mesajımı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku senmişsin BİTANEM. Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

 

 Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

 

Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

 

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğunɑ sevdim seni… Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Seni çok seviyorum.

 

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

 

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun!

 

 Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. aşk’a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

 

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dalgaları denizleri astı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun Bitanem.

 

Sevgililer Günü Mesajları

Messages of Valentine’s Day 

Komik Sevgililer Günü Sözleri

Kara Sevda Aşk Sözleri

İngilizce Aşk Sözleri

Aşk Sevda Sözleri

Eşe Güzel Sözler

Aşk Sözleri


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?