Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

 

Biricik sevdiceğim yeni yılımız kutlu olsun.

 

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara gönlümün sultanı.

 

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

 

Hadi gel tut ellerimi! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Birlikte varalım nice yıllara…

 

Dünya yeni bir başlangıç yaptığında, aşkımızı tekrar kutlayalım ve eğlence dolu bir yeni yıl geçirelim!

 

Birlikteliğimize bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla… İyi ki varsın!

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum. Mutlu Yıllar..

 

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla

 

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğunɑ sevdim seni… Mutlu yıllar canım aşkım.

 

Demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremediği için her zaman açık çay içen sevdiceğim, demlik başında geçecek daha nice yılların özlemi ile yeni yılın kutlu olsun.

 

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2019 sana mutluluklar getirsin sevdiğim.

 

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

 

Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel eşine… Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2019 bize, yuvamıza sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

 

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

 

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

 

Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.

 

2019 YENİ YIL MESAJLARI için TIKLAYINIZ

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

 

Telefon hatları sıkışmadan ve internete çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!

 

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

 

Bu sene erken kalkmaya, diyet yapmaya ve tüm gün internette gezinmemeye söz veriyorum. Umarım geçtiğimiz beş senede tutamadığım bu sözlerin hepsini bu sene tutarım.

 

Yeni yılın kellere saç, hastalara ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, dırdırı  çekene sabır vermesini dilerim. Mutlu yıllar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?