Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları


Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

Bir sevdiği olmalı insanın…Yaşama sevincini her gün yeniden dirilten, pencere pervazında tomurcuğa durmuş çiçek gibi gülümseyen, yarana merhem, gönlünde dirhem dirhem biriken, aç yanlarını tokluğa çeviren bir sevdiği olmalı…

Hayat yolunda her daim yanımızda olan sevdiğimize söylenecek yeni yıl mesajlarından bir derleme hazırladık..


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR… Muhteşem Babalara Doğum Günü Mesajları için TIKLAYINIZ


Biricik sevdiceğim yeni yılımız kutlu olsun.

 

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara gönlümün sultanı.

 

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

 

Hadi gel tut ellerimi! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Birlikte varalım nice yıllara…

 

Dünya yeni bir başlangıç yaptığında, aşkımızı tekrar kutlayalım ve eğlence dolu bir yeni yıl geçirelim!

 

Birlikteliğimize bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla… İyi ki varsın!

Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum. Mutlu Yıllar..

 

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla

 

Birlikte adımızı yan yana yazacağımız, her anımızda göz göze bakacağımız, nefes alırken diz dize duracağımız bir yıl olsun. Seni seviyorum her şeyim. Mutlu yıllar!

 

Ben biliyorum ki yeni yılda da yine seninle olduğum sürece hep renkli ve gülümseten anılar biriktireceğim. Ben biliyorum, seni ömrümün sonuna dek aynı aşkla seveceğim. İyi seneler sevgilim.

 

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğunɑ sevdim seni… Mutlu yıllar canım aşkım.

 

Demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremediği için her zaman açık çay içen sevdiceğim, demlik başında geçecek daha nice yılların özlemi ile yeni yılın kutlu olsun.

 

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2021 sana mutluluklar getirsin sevdiğim.

Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

 

Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel eşine… Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2021 bize, yuvamıza sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

 

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

 

Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.

 

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara nice senelere güzel yıllara aşkım.

Sevdiğine Yeni Yıl Mesajları

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR…Yeni Yıl Kutlama Mesajları için TIKLAYINIZ


Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

Telefon hatları sıkışmadan ve internete çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!

 

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2021 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

 

Bu sene erken kalkmaya, diyet yapmaya ve tüm gün internette gezinmemeye söz veriyorum. Umarım geçtiğimiz beş senede tutamadığım bu sözlerin hepsini bu sene tutarım.

 

Yeni yılın kellere saç, hastalara ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, dırdırı  çekene sabır vermesini dilerim. Mutlu yıllar.

YENİ YIL MESAJLARI


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?