Süleyman Çakır Anma Mesajları

Süleyman Çakır Anma Mesajları


Bugün bir zamanların fenomen dizisi Kurtlar Vadisindeki karakterlerden biri olan Süleyman Çakır karakterinin dizide öldüğü tarih olan 8 Nisan 2004 ün yıl dönümü.

Sosyal medyanın olmadığı, mobil telefonların çokça kullanılmadığı teknolojik tüketim çılgınlığının daha başlamadığı iki binli yılların başında derin devlet temasıyla hayatımıza giren dizi çok tutmuştu. Dizinin kalitesi ve Çakır karakterini oynayan oyuncunun performansı ile birlikte bu karaktere duyulan sevgi ve saygı da artmıştı.

Sanal bir karakter yani bir film karakteri olmasına rağmen dizide ölen karakter gerçek hayatta ölmüş gibi gıyabi cenaze namazları kılınmıştı.

Bu karakteri sevenler her yıl olduğu gibi bu yılda 8 Nisanda sosyal medya üzerinden Süleyman Çakır replikleri ve vefat yıl dönümü anma mesajları paylaşmakta. Bizde bu paylaşımlardan bir derleme hazırladık.

 

1 ölü 83 milyon yaralı..

 

Ölümden Öte Köy Yok !

 

“Azdan az, çoktan çok gider.”

Ulan ne güzel İstanbul bee!

 

Yiğidin namı büyük ömrü kısa olurmuş.

 

At ölür meydan kalır, yiğit ölür namı kalır

 

İstanbul’un Sefiri Olan Süleyman Çakır’ı saygıyla anıyoruz Tekrardan başımız sağ olsun

İstanbul’un tek ve gerçek sefiri Süleyman Çakır’ı ölümünün sene-i devriyesinde özlemle anıyoruz.

 

Değerli Büyüğümüz Süleyman Çakır’ı vefatının 17. Yılında Sevgi, Saygı ve özlemle anıyoruz. Mertçe yaşadı kahpece vuruldu.

 

İstanbul’un önceki dönem sefiri,  Süleyman Çakır’ın aramızdan ayrılışının 17. sene-i devriyesinde sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.

 

Tam 17 sene önce, “Türkiye’nin Karanlık ve Puslu Vadisi”nde bir efsane hayata gözlerini yumdu; Süleyman Çakır Saygı, sevgi ve özlemle…

 

17 yıl önce bugün (8 Nisan 2004) kahpe kurşunların hedefi olan İstanbul’un sefiri SÜLEYMAN ÇAKIR’I ölümünün sene-i devriyesinde sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.

 

Kahpece bir pusuda kaybettiğimiz değerli büyüğümüz. Laz Ziyanın damadı, Polat Alemdarın can dostu, İstanbul Sefiri. Türk TV tarihinin en EFSANE karakteri sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.

 

İstanbul sefiri Sayın Süleyman Çakır’ın aramızdan ayrılışının 17. Yıldönümünü büyük hüzünle anıyoruz. Ona atılan kurşun bize atılmış gibi hissetmiştik adamlığın kitabını yazan Sayın Süleyman Çakır’ı saygıyla anıyoruz.

 

Vefatının ardından cenaze namazı kılınmış tek karakter, Türk dizi tarihinin en büyük Fenomeni, İstanbul’un Sefiri Süleyman Çakır’ı Vefatının 17.sene-i devriyesinde saygı ve özlemle anıyoruz.

43’te vuruldu, 45’de öldü.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?