Süper Vali Recep Yazıcıoğlu Anma Mesajları

PAYLAŞ
Süper Vali Recep Yazıcıoğlu Anma Mesajları
  • 0
  • 284
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Yazımız 5 Ekim 2022 tarihinde güncellenmiştir.

2 Haziran 1948 yılında Trabzon’un Köprübaşı ilçesinde dünyaya gelen Recep Yazıcıoğlu 8 Eylül 2003 tarihinde Ankara Altındağ mevkiinde elim bir trafik kazasında vefat etmiştir.

Tokat, Aydın, Erzincan ve Denizli eski valisi. Kişiliği ve görev yaptığı bölgelerde halka olan yakınlığı nedeniyle, sıra dışı fikirleri ve enerjisiyle, ayrıca bambaşka görüşleriyle Süper Vali olarak anıldı.

Vefat yıl dönümünde valimiz ile ilgili yayımlanan taziye mesajlarından bir derleme hazırladık….

 

Mekânın cennet olsun süper valim.

 

“Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.”
Saygı ve rahmetle. Mekânı cennet olsun.

 

Vefatının 19. yılında merhum Valimiz Recep Yazıcıoğlu’nu rahmetle anıyoruz. Mekânı cennet olsun.

 

Takım elbise giymeyen, tebdili kıyafetle resmi kurumları ziyaret eden, vatan sevdalısı yiğit adam…. Rahmet ve dualarla anıyoruz.

 

Çalışkanlığı, üretkenliği ve alçak gönüllülüğüyle milletimizin sevgisini ve takdirini kazanan değerli devlet insanı Recep Yazıcıoğlu’nu rahmetle anıyorum.

Ömrünü aziz milletimize vakfeden kıymetli devlet adamı Recep Yazıcıoğlu’nu, vefatının yıl dönümünde saygıyla ve rahmetle anıyorum.

 

Yaşam tarzı, duruşu, insana bakış açısıyla her anlamda örnek olan Sayın Recep Yazıcıoğlu’nu vefat yıl dönümünde saygı ve rahmetle yâd ediyorum.

 

Milletimizin kalbinde kıyamete kadar yaşayacak büyük bir değerimiz; Makamı âli, mekânı cennet olsun. Özlemle, duayla yâd ediyoruz.

 

Sergilediği hizmet anlayışı ile milletimizin gönlünde taht kurmuş, Merhum Valimiz Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 19. yıl dönümünde rahmetle anıyoruz…

 

Milletimizin kalbinde kıyamete kadar yaşayacak büyük bir değerimiz; Makamı âli, mekânın cennet olsun. Özlemle, duayla yad ediyoruz.

 

Mütevazı kişiliği ve sıra dışı fikirleriyle mülki idarede ve gönüllerde iz bırakan, efsane valimiz; Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 19. sene-i devriyesinde saygı ve rahmetle anıyoruz…

 

Milletimizin sevgisine mazhar olmuş örnek devlet insanı Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum. Mekânı cennet olsun.

 

Hayatını çok sevdiği vatanı ve milletinin hizmetine adayan, halkın gönlünde taht kuran, Vali Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 19. yıl dönümünde rahmetle yâd ediyoruz. Mekânı cennet olsun.

Türkiye tarihine “Efsane Vali” olarak adını yazdıran, 19 yıl evvel elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz Merhum Recep Yazıcıoğlu’nu vefat yıl dönümünde saygı ve rahmetle yâd ediyorum.

 

Devletin şefkatini milletle buluşturan efsane Vali Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 19. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.
Ruhu şad, mekânı cennet olsun.

 

Vatanın, milletin adamı olabilmek zordu; onu başaran ADAM’DI.
Efsane Vali’miz Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 19’nci sene-i devriyesinde; Saygı, sevgi, minnet, rahmet ve dua ile anıyorum.

 

Vatanperverliği, kişiliği, çalışkanlığı ve icraatlarıyla siyasi tarihimizde unutulmayacak bir iz bırakmış
Recep Yazıcıoğlu’nu vefat yıl dönümünde özlem ve rahmetle anıyorum.
Mekânı cennet olsun!

 

Ömrünü çok sevdiği vatanı ve milletinin hizmetine adayan, makam nedir bilmeyen, kibrin yanına dahi yaklaşmadığı bir devlet adamı…
Mekânın cennet olsun Sayın Valim

 

O iyi insanlar, O güzel atlara binip çekip gittiler..
Seni unutmayacağız Koca Yürekli ADAM. Efsane vali Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 19. yılında saygı, sevgi, minnet ve rahmetle anıyorum.

 

Efsane Süper Vali Recep Yazıcıoğlu Valimizi Vefatının 19. yılında; Rahmet, özlem ve dua ile anıyoruz.
Mekânı cennet olsun.
At ölür meydan kalır; Yiğit ölür şan kalır.

 

Halk için Hak için ömrünü vazifesine adamış, milletinin huzurunu her daim öncelemiş olan meslek büyüğümüz, bizlere model olan Recep Yazıcıoğlu’nu rahmetle ve dua ile anıyorum.
Ruhu şâd, mekânı cennet olsun.

 

İki Yazıcıoğlu da derin izler bıraktı gönüllerde…
Kaderleri bir, duruşları bir….
Allah, her ikisine de gani gani rahmet eylesin. Mekânları cennet olsun inşallah.
Vefatının yıl dönümünde saygıyla anıyoruz Recep Yazıcıoğlu’nu.

Devletin şefkat ve merhamet elini milletinin sevgisiyle buluşturan ve milletinin gönlünde müstesna bir yer edinen örnek devlet adamı Recep Yazıcıoğlu’nun hayat hikâyesi ve vazife ahlâkı tüm gençlerimize örnektir.
Kıymetli valimizi vefat yıl dönümünde rahmet ve minnetle anıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blank