Tarık Ünlüoğlu Taziye Mesajları

PAYLAŞ
Tarık Ünlüoğlu Taziye Mesajları

Yazımız 31 Ekim 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Tarık Ünlüoğlu Taziye Mesajları…
Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu’nu bugün (1 Ekim 2019) 61 yaşında kaybettik. Testere Necmi karakteri ile ünlenen oyuncu birçok dizi ve filmde rol almıştır. En son oynadığı dizide Ünal karakterini canlandıran Ünlüoğlu bir yıldır akciğer rahatsızlığı sebebiyle tedavi görüyordu. Bugün k
ansere bağlı olarak artan solunum sıkıntısı sebebiyle sanatçıyı kaybettik.

Tarık Ünlüoğlu, 1957 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir Namık Kemal Lisesi’nden mezun oldu. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera bölümüne girdi ve bir yıl okuduktan sonra Konservatuarın Tiyatro bölümüne geçti.

Ankara Devlet Tiyatrosu’nda 25 yıl görev yaptı. Daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu’na tayin oldu.

Tarık Ünlüoğlu’nun 11 yıl süren ilk evliliğinden Zeynep adında bir kızı vardır. İkinci eşi olan Gülenay Kalkan ile 14 Şubat 2013 tarihinde Berlin’de evlendi.

Tarık Ünlüoğlu’nun ölümü üzerine sanatçı için söylenmiş taziye mesajlarından bir derleme hazırladık. Allah rahmet eylesin.

Tarık Ünlüoğlu Taziye Mesajları

Bir büyük ustayı daha kaybettik Allah rahmet eylesin…Mekanı Cennet olsun….

 

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Tarık Ünlüoğlu’nu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesine, dostlarına ve sevenlerine sabır  diliyoruz… Başımız sağ olsun.

 

Abim… Mekanın cennet olsun canım abim…

blank

Tarık Ünlüoğlu’nu kaybetmişiz. Sevenlerinin başı sağ olsun.( Haluk Levent)

 

Tarık Ünlüoğlu’nu da maalesef kaybetmişiz  Tüm sevenlerine, ailesine sabır dilerim

Mekanı cennet olsun (Berna Lacin)

 

Ne demeli şimdi…

Teker teker gidiyorsunuz çocukluğumun güzel günleri.

Seni tanımak, seninle büyümek çok güzeldi Tarık abim…

Nurlar içinde yat.  (Doğa Rutkay)

 

Türk Sineması ve Tiyatrosu’nun sevilen oyuncularından Tarık Ünlüoğlu’nun vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Allah Rahmet Eylesin. Ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz (Cüneyt Arkın)

 

Kıymetli oyuncu abimiz Tarık Ünlüoğlu bir süredir tedavi gördüğü kanser hastalığı sebebiyle maalesef vefat etti. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim. Mekanı Cennet olsun. (Can Yılmaz)

 

Çok değerli arkadaşım Tarık Ünlüoğlu’nun hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Çok iyi bir insanı ve çok iyi bir aktörü kaybettik. Mekanın cennet olsun…( Metin Şentürk)

blank

Türk sinema ve tiyatrosunun önemli isimlerinden Tarık Ünlüoğlu’nun vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Ailesi, dostları ve sanat camiasına başsağlığı dileriz.

Mekanın Cennet Olsun   (Beşiktaş JK)

 

Hastanede tedavi gören usta oyuncumuz Tarık Ünlüoğlu’nun yaşamını yitirdiği haberini büyük bir üzüntüyle almış bulunmaktayım.

Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.  ( Mansur Yavaş)

 

blank

Kurtlar Vadisi’nde “Testere Necmi” karakterini canlandıran usta oyuncu ‘Tarık Ünlüoğlu’nun vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevdiklerine baş sağlığı dileriz. Mekanı cennet olur inşallah. (Kurtlar Vadisi)

 

Çok değerli bir arkadaşımı ve kardeşimi kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyorum. Tarık Ünlüoğlu yeri doldurulamayacak büyük bir sanatkardı. Mekanı cennet olsun. Başta değerli eşi Gülenay Kalkan olmak üzere bütün yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum (İlker Başbuğ)

blank

“Canımın nasıl acıdığını tarif etmem imkansız yutkunamıyorum. Canım abim bitanecik Tarık abim Turuncu ailesinin reisi dizide de olsa babam olman şerefti benim için. Benim güzel yaramaz çocuk abim. Narin aslan burcu oldu diye sevinmiştin daha yeğenini görecektin Tarık abim. Beni hayatta en çok güldürenlerden biriydin Rabbim cennetinde senin yüzünü güldürsün benim aslan abim…”

(Ali Sunal)

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirblank