Vefat etmiş Annelerimiz için Anneler Günü Anma Mesajları

PAYLAŞ
Vefat etmiş Annelerimiz için Anneler Günü Anma Mesajları

Yazımız 30 Nisan 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Vefat etmiş Annelerimiz için Anneler Günü Anma Mesajları…

Bugün Anneler Günü. Aslında her gün onların günü olmalı. Bazı şeylerin değerini anlatmaya kelimeler yetmez. Hiçbir hediye Onların yaptığı fedakârlıkları karşılayamaz. Ama biz yine de sevgimizi değişik yollarla göstermeye çalışacağız. Bugün bazı analar başını okşayacak evladı olmadığı için mahzun olacak. Şehidinin mezarı başında oğlu için ağlayacak. Ve bugün bazı evlatlarda başını dizine koyacağı annesi olmadığı için hüzünlenecek. Anneler günü başımızın tacı olan annelerimize sevgimizi gösterme günü olmasının yanında birçok kişi için de hüzünlenme günü.

Bizde bu Anneler Günü vesilesiyle başta şehit annelerimiz olmak üzere ebediyete irtihal etmiş annelerimizi analım istedik.
Rabbim vefat etmiş annelerimizi şefkat ve merhametiyle karşılasın. Yattıkları yer incitmesin. Kabirleri pür-nur ve Mekânları CENNET olsun inşallah. 

Vefat etmiş Annelerimiz için Anneler Günü Anma Mesajları

“Cennet Annelerin Ayakları Altındadır.”

 

Ebediyete irtihal etmiş tüm Annelere yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

 

İnsanın dile getirebildiği en temiz, en duru sözcük “anne”, en güzel sesleniş “anneciğim” dir.

 

” Ebediyete irtihal etmiş bütün annelerin başucunu melekler kuşatsın, yarım kalan evlatlarına rabbim sabırlar yağdırsın ”

Yüce Allah hiçbirini başımızdan eksik etmesin ve ebediyete göç eden annelerimizin mekânını cennet, yattığı yeri rahat eylesin.

 

Ebediyete irtihal eden Annelerimize yüce Allah’tan rahmet diliyor, hepsini saygıyla anıyoruz. Varlığına borçlu olduğumuz Annelerimizin Anneler gününü kutlarız.

 

Şehit olmuş anneler ve ebediyete irtihal etmiş Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun bir gün değil bir ömür boyu kalbimizdeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ablaya Anneler Günü Mesajları

Koşulsuz sevginin adı olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor; bugün aramızda olmayan ebediyete irtihal etmiş tüm annelerimizi saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum.

 

Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Ebediyete göçen annelerimize rahmet diliyorum. Mekânları Cennet Olsun.

“Allah’ın rızası, anne ve babanın rızasındadır.
Allah’ın öfkesi de anne babanın öfkesindedir.” (Tirmizî, “Birr”)
Yaşayanlara hayırlı uzun ömürler, ebediyete gidenlere Rabbim rahmetiyle muamele etsin.

 

Yüreğinde taşıdıkları karşılıksız sevgi, bitmeyen fedakârlık, hoşgörü, merhamet ve özveri gibi tüm güzelliklerin sembolü, annelerimizin Anneler Günü’nü kutlarız
Ebediyete göçen tüm annelerimizi de sevgi ve rahmetle anıyoruz

 

Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere, koşulsuz sevgileri, sınırsız hoşgörüleri ve fedakârlıklarıyla bizleri hayata hazırlayan elleri öpülesi değerli annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete irtihal eden tüm annelerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

 

Sonsuz sevgileri ve fedakârlıklarıyla baş tacımız olan ve haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz tüm annelerimizin ‘Anneler Günü’ kutlu olsun!
Bu vesileyle şehit ve gazi anneleri başta olmak üzere ebediyete göç etmiş tüm annelerimizi de saygıyla anıyorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Teyzeye Anneler Günü Mesajları

Başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere vatanımıza hayırlı evlatlar yetiştiren, fedakârlığın, şefkatin, merhametin ve karşılıksız sevginin sınırsız kaynağı tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyet yurduna göç eyleyen tüm annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Başta ebediyete kavuşan annem ile aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin muhterem anneleri olmak üzere yaşamımızın her anında varlığıyla bizlere güç veren; iyiliğin, fedakârlığın, sevginin ve merhametin simgesi tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

ANNELER GÜNÜ ile ilgili TÜM YAZILARIMIZ

Şehit, gazi annelerimiz ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kıymetli annesi Zübeyde Hanım olmak üzere, tüm annelerin, anne yüreği hassasiyeti taşıyanların “Anneler Gününü” kutlar, hayatta olanlara sağlık, ebediyete irtihal etmiş annelerimize de Allah’tan rahmet dilerim.

 

Hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı; başta şehit ve gazi Annelerimiz olmak üzere hepimizin üzerinde ödenmez hakları bulunan, elleri öpülesi tüm annelerimizin ve anne adaylarının, Anneler Günü’nü kutluyor, Ebediyete göç eden, tüm Annelerimizi de rahmetle ve minnetle anıyorum.

5 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir