Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajları

PAYLAŞ
Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajları
  • 14016
  • +
  • -

Yazımız 4 Mart 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajları…
2023/2024 Eğitim -Öğretim yılı 2. Dönemi 5 Şubat 2024 Pazartesi günü başlayacak.2. Dönemin ara tatili ise 8- 12NİSAN 2024 arası.

Bu vesile ile 2.dönemi  kutlayan kısa ve uzun mesajlardan bir derleme hazırladık….

Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajları

Ara tatil bitti. Yaz tatiline son adım…

 

Kazasız belasız, depremsiz bir dönem geçirmek dileğiyle ….

 

2023/2024 eğitim öğretim yılının 2.dönemi hayırlı olsun.

 

Meslektaşlarıma Güzelliklerle Dolu Bir 2. Dönem Dilerim

 

Tüm eğitim neferlerine, öğrenci ve velilerimize huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim dönemi dileriz…

 

Yeni çalışma dönemimiz hepimize hayırlı olsun, sağlık, huzur ve başarı ile bitirmek temennisi ile..

 

2023/2024  Eğitim Öğretim yılının 2.dönemi tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize ve  öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun.

 

Okullar açılıyor yeni dönem başlıyor. Herkese şimdiden, keyifli öğrenmelerle dolu mutlu haftalar dileriz

 

Yeni bir eğitim dönemi, yeni bir başlangıç. Derslerinde başarılar dilerim canım. Allah zihin açıklığı versin.

 

Yarın yeni bir eğitim dönemi başlıyor. Sağlık ve sıhhat içerisinde, sevdiklerimizle güzel bir okul yılı geçirmek temennisi ile.

 

Okuyun! Okumak cehaletten kurtulmak, dünyayı anlamaktır. Size biçilen yaşamı değiştirebilmektir. 2023/2024  eğitim öğretim yılının 2.dönemi hayırlı olsun.

 

Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajları

2023/2024  Eğitim ve Öğretim yılının 2.dönemi 6 Şubatta başlıyor. Tüm Öğretmen ve Öğrencilerimize başarı dolu yeni bir dönem geçirmelerini diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pazartesi Günü Sözleri ve Mesajları

5 Şubatta  başlayacak olan ikinci yarı yıl dönemi için ; tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum

 

2023/2024 Eğitim ve  Öğretim yılının ikinci dönemi tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor. Elleri öpülesi öğretmenlerimize ve öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyorum.

 

Bir haftalık bu ara tatilin, bedeni yorgunluğunuzu geride bıraktığınız, içinizi daha çok iyilik ve güzellikle süslediğiniz bir dönem olmasını diliyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.

 

Anaokulundaki minik öğrencilerimizden lisedeki genç öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına sağlık, huzur ve başarı dolu bir eğitim öğretim dönemi dilerim.

 

Amaç, hayat boyu eğitimi benimseyen, modern dünyada söz sahibi olabilen, eğitimden aldığı güçle yoğun rekabet ortamının şartlarına uyum sağlayabilen, bağımsız düşünebilen ve sorgulayan bireyler yetiştirmek dileğiyle 2023/2024 Eğitim – Öğretim Yılının 2. Dönemini Kutluyorum

 

İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye””nin yolu da eğitimden geçmektedir. Çağdaşlaşmanın ve ekonomik kalkınmanın temeli yetişmiş insan gücüdür. Genç ve dinamik ülke nüfusumuza iyi bir eğitim imkanı sağlandığı takdirde, ülkemizin güçlü bir ülke olmasının önünde hiçbir engel kalmaz. Başlayacak 2023/2024  Eğitim – Öğretim yılı  2.döneminin, başta öğrenci ve öğretmenlerimiz olmak üzere bütün toplumumuza hayırlı olmasını diliyorum

First Day of School Quotes

Sevgili öğrenciler sizler bizim geleceğimizsiniz. Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için düzenli ve sistemli çalışarak, iyi bir eğitim almanız en büyük arzumuzdur. Eğitim hayatı sizler için uzun bir süreç gibi görünse de, planlı ve programlı bir çalışma ile hedeflerinize ulaşacağınıza eminim. Pırıl pırıl bir gelecek ve aydınlık yarınlar sizleri bekliyor. Sizlere inanıyor, güveniyor, sizleri seviyoruz. Öğrenci, veli, öğretmen ve okul idaresi arasında sağlıklı bir iletişim ve işbirliği ile yeni eğitim-öğretim yılı daha verimli hale gelecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, 2023/2024 Eğitim-Öğretim Yılı 2.döneminin ülkemiz için hayırlı olması, başarı ve mutluluklar getirmesi temennisiyle, tüm öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, öğrencilerimize ve ailelerine sevgi ve başarı dileklerimi sunuyorum.

6 Comments

  1. Tüm eğitim neferlerine, öğrenci ve velilerimize huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim dönemi dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir